Черепот на Главата Форма Билка Мелница Плевел Цинк Легура за Наргиле Shisha Чад од Тутун водовод Стаклена Цевка со Дијаметар 47mm Соодветна Големина
Новак - 15 %

Черепот на Главата Форма Билка Мелница Плевел Цинк Легура за Наргиле Shisha Чад од Тутун водовод Стаклена Цевка со Дијаметар

Достапно за нарачка
DEN 239.52
DEN 204.00
Достапност:


5341221329530884 Нови Пристигнување Мелница US $ 6.99 /парче
големина 47x44x78mm
тежина 82g

За производот

Бренд Име:
LST
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
7.582
Обликот:
Бесплатни Тип

Избор на клиент