Црно Масло Бронза Антички Бања Шминка Огледала 1x4 Зголемувачот Месинг Козметички Огледало Бања 2-Страна Ѕид Монтирани Бања Огледало БА
Новак - 15 %

Црно Масло Бронза Антички Бања Шминка Огледала 1x4 Зголемувачот Месинг Козметички Огледало Бања 2-Страна Ѕид Монтирани Бања Огледало

Достапно за нарачка
DEN 2380.32
DEN 2023.00
Достапност:

Повеќе За Производот
САД $ 31.82 / Цена
САД $ 23.35 / Цена
САД $ 15.3 / Цена
САД $ 28 / Цена
САД $ 15.25 / Цена
САД $ 22 / Цена
САД $ 13.96 / Цена
САД $ 42.82 / Цена

За производот

Број На Модел На:
СМ-M6020
Функција:
Зголемена,Dual Рака Се Прошири
Рамка Материјал:
Метал
Бренд Име:
AUSWIND
светлина:
Не Се Опремени Да Се
Тип:
Врамени Огледала
Материјал:
Бакар
Стил:
Класичен
Леќи Материјал:
Сребро.
Огледало Форма:
Круг
Големина:
8 inch
Тип:
Бања Огледала

Избор на клиент