Гориво Инјектор Млазницата За OEM:0280156027
Новак - 8 %

Гориво Инјектор Млазницата За OEM:0280156027

Достапно за нарачка
DEN 720.00
DEN 662.00
Достапност:


љубезно потсетување : ве Молиме бидете сигурни дека нашата дел број одговара на вашата оригиналот, ако броевите се исти, тогаш нашата страна може да се вклопи во вашиот автомобил. Ако не Сте сигурни за што е точно, Што треба да се чувствуваат слободни да не контактирате секој работен ден (освен за викенд) и добие стручна помош во рок од 24 часа, на тој начин ќе го добиете вистинскиот дел и не треба да се справи со враќа - зачувај вашето време!
1. Zeer hoge kwaliteit.
2. Concurrerende prijs.
3. Брз levering termijn
4. Најдобра услуга.
5. Tevreden Na verkoop.
6. gerust ons bedrijf те komen нп де producten kwaliteit.
7. ние testen onze производ voordat продажба.

За производот

Protege-Година:
2001,2003,2002
Материјал Тип:
Никој
Бренд Име:
СОВРШЕНА ГЛАЗУРА
Објектот Должина:
NONE
За Возило Брендови/Модел:
Mazda
Mazda Модел:
Protege
is_customized:
NONE

Избор на клиент