За Toshiba Satellite M300 U400 P300 P305 A300D Графичка картичка DATE1UB18C0 ATI HD3470 128MB
Новак - 5 %

За Toshiba Satellite M300 U400 P300 P305 A300D Графичка картичка DATE1UB18C0 ATI HD3470 128MB

Достапно за нарачка
DEN 2352.00
DEN 2234.00
Достапност:


За Toshiba Satellite M300 U400 P300 P305 A300 D Графичка картичка DATE1 UB18 C0 ATI HD3470 128 MB
Гаранција : 60 денови
состојба : оригиналот,скоро нова.работи совршено

За производот

Должина на кабел:
Никој
Пакет:
Yes
Тип:
pci-e Стој
Број На Модел На:
M300 U400 P300 P305 A300D
Производи Статус:
Акции
Бренд Име:
NOKOTION

Избор на клиент