17.3 инчен Лаптоп со LCD Екран LED Дисплеј IPS Панел N173HCE-E31 LTN173HL01-401 LP173WF4-SPD1 LP173WF4-SPF1 B173HAN01.0 B173HAN01

17.3 инчен Лаптоп со LCD Екран LED Дисплеј IPS Панел N173HCE-E31 LTN173HL01-401 LP173WF4-SPD1 LP173WF4-SPF1 B173HAN01.0 B173HAN01

Достапно за нарачка
DEN 4229.76
Достапност:

Ако тоа е оштетен, ве молиме да не го потпише за тоа и да се обезбеди слики на пакет, како и доказ, документ од вашиот локален поштата. Ви благодариме. DHL/Федекс/UPS/ТНТ : Тоа обично трае 3-7 работни денови за да се добие парцела. Вашиот парцела ќе биде предаден во рок од 1-2 работни денови по испративме на вашата исплата, ако наредби се направени за време на викендите или на одмор,тоа ќе биде предаден, од понеделник или следниот работен ден. Заменете нови и добро ако имаш лажни производи.
Гаранција/По Продажба На Услуги
1. Ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне на вас, ви благодариме !
Враќање/Поврат :
1. Пред да се врати ставки, ве молиме бидете сигурни дека ќе добиете на нашите врати и да напишете "подарок" за испорака на состојба. СФ e Parcel : Тоа обично трае 10-20 работни денови за да се добие парцела. Ако сте задоволни со производи по тестирање, тогаш може да се инсталира на вашиот компјутер. EMS : Тоа обично трае 5-15 работни денови за да се добие парцела.0 или целосно Компатибилен модел Гаранција : 3 месеци Панел Тип : IPS Земја на Производство : Кина
Испорака Детална :
1.0 B173 HAN01
Состојба : нова и оригинална Големина на Екран : 17. Резолуција : 1920 x 1080 Екран Крај : Сјајни/Matte(Зависи од Акциите) Екран Модел : B173 HAN01. Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба . Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа. Царинење случува повремено треба да се плати од страна на купувачите. Купувачот ќе се врати превозот цена , ако тоа е скршен од себе или цел на погрешен производ. Имаме професионален тим да се спакуваат тоа многу добро да се избегне оштетување, па немојте да се грижите за пакетот. Но, ве молиме бидете сигурни дека не се користи, а не човекот-направени се оштетени.Ве молиме да користите редовни поштенски и ни даде на следење на број. Важни Совети :
Ве молиме тестирање пред одредување и немојте да се отстрани ознаката пред да се потврди производ не било проблем.3" Дисплеј Технологија : LED LCD Aspect Ratio : 16 : 9 Max. Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас. Клиентите треба да се плати за враќање превозот надомест. Ние ги тестираме еден по еден пред превозот, 100% работи добро пред превозот. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена , се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Купувачот откако го отстраните жигот, ние не нудиме никаква гаранција. EMS express mail е многу силна царинење во Русија и Бразил. Ако сте купиле погрешна предмети или не сакате предметот кој сте го купиле, можете да се вратите назад кон нас во рок од 3-5 дена , но треба да им понуди на превозот надомест. Ние се потпираме на нашата репутација и задоволството на клиентите за да се успее. Ние може да потрае подолго време за подготовка на големи количество наредби и ние ќе ви овозможи да знаат За голема количина цел, ве молиме контактирајте со нас за да ја проверите акции пред да се направи исплата. Ако најдете производот не функционира нормално, ве молиме проверете два пати за да се потврди тоа и контактирајте со нас во прв пат. Ве молиме да оставите добар фидбек со 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Хонгконг Пост Воздух Mail : Тоа обично трае 12-30 работни денови , Бразил ќе
можеби трае повеќе денови за да се добие парцела. Ве молиме контактирајте со нас ако не го примите производи во 45 дена.
Превозот Време :
1. (Кина работно време) . Ве молиме потврдете ја вашата АДРЕСА внимателно откако ќе се направи ред, и не заборавајте да го напишете вашето име и презиме на Ali Express која е важна за успехот на добивањето на пратката.

За производот

Примена:
Лаптоп
Компатибилен Бренд:
Acer,DELL,LG,Samsung,Fujitsu,SONY,Toshiba,HP/Compaq,Lenovo,Asus
Бренд Име:
LCDOLED
Број На Модел На:
B173HAN01.0 или целосно Компатибилен модел
Компонента Тип:
lcd led екран
Големина На Екранот:
17.3
Компонента Тип:
led lcd екран
Примена:
Лаптоп
Гаранција:
3 Месец
QC:
100% тест пред пратката
Место на Потекло:
Шенжен/Хонгконг Кина

Избор на клиент