За Samsung Галакси S6 S6 Работ PlusTransparent Целосна Заштитни Случај Мека TPU Јасно Позлата Мобилни Покрие Покрие Цвет Назад Школка
Новак - 20 %

За Samsung Галакси S6 S6 Работ PlusTransparent Целосна Заштитни Случај Мека TPU Јасно Позлата Мобилни Покрие Покрие Цвет Назад

Достапно за нарачка
DEN 239.04
DEN 191.00
Достапност:

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!
1. Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).
Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPS-от, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.
2. Нема Спор ве молиме : ве Молиме не го отворите спор во рок од 60 дена (Бразил 90 дена) , тоа е несакана, ајде да ги задржи добрите деловни односи, ви Благодариме за вашиот вид разбирање.
а. Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе се прошири и датум на испорака за вас.
б. Ако по 60 дена (Бразил 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе целосна наплата на пари за вас.
За Samsung Галакси S6 S6 Работ Plus Transparent Целосна Заштитни Случај Мека TPU Јасно Позлата Мобилни Покрие Покрие Цвет Назад Школка

За производот

Материјал:
за Галакси S6, за Галакси S6 работ, за S6 работ Плус
Бренд Име:
mksup
Мало Пакет:
No
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Samsung
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси S6,Галакси S6 работ,Галакси S6 работ плус
Големина:
for Sumsung Sumsang Samsug Galaksi fundas capa capinha carcasa kryty
Место на Потекло:
vente chaude Pasteque канал врати cuaderno estojo juventus hoesjes,За Samsung Галакси S6 S6 Работ PlusTransparent Целосна Заштитни
is_customized:
For Soft TPU Clear Plating Mobile Cover Cover Flower Back Shell
Материјал:
За Samsung Галакси S6 S6 Работ PlusTransparent Целосна Заштитни
Број На Модел На:
За Мека TPU Јасно Позлата Мобилни Покрие Покрие Цвет Назад Школка
Карактеристики:
За Samsung Галакси S6 за Sumsung Sumsang Samsug Galaksi
Најчестиот Вид:
За Samsung случај додаток покрие Работ PlusTransparent Целосна телефон
Водоотпорен:
За Samsung торба мобилен телефон Заштитни Случај Мека TPU торба bollmann) телефон
Димензии:
За Галакси S6 торба etui телефон Јасно Позлата Мобилни Покрие розова
Инсталација:
За Галакси S6 торба capa телефон Покрие Цвет Назад Школка течни defender
дизајн:
Егзотични,Симпатична,Гроздобер
Број На Модел На:
estuche сјајот Ретро vendita etui calda joli balr coque capa fundas
feature1:
vente chaude Pasteque канал врати cuaderno estojo juventus hoesjes
feature2:
симпатична girly модни додатоци најголемиот дел vendita calda positivo бод capa carcasa

Избор на клиент