Популарниот Моден Дизајн Харли Quinn Се Зголеми Златна Боја Џокер Филм Самоубиство Тим Ѓердан Pendant Ѓердан Накит Додатоци-30
Новак - 32 %

Популарниот Моден Дизајн Харли Quinn Се Зголеми Златна Боја Џокер Филм Самоубиство Тим Ѓердан Pendant Ѓердан Накит Додатоци-30

Достапно за нарачка
DEN 102.72
DEN 70.00
Достапност:


Популарниот Моден Дизајн Харли Quinn се Зголеми Златна Боја Џокер Филм Самоубиство Тим Ѓердан Pendant Ѓердан Накит Додатоци-30 Предмет Тип : Ѓердан Боја : Како на сликата Материјал : Цинк Легура Големина : 1*4cm Тежина : 7.2 G Пакет се вклучени : 1pcs ѓердан со добро пакет Wearring повод : Партија/Работа/Облекување Одговара за : Мажи/Youngs/Женска може да се меша сè во мојата продавница!

За производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Бренд Име:
dongsheng накит
Број На Модел На:
1742
Пол:
Жените
Pendant Големина:
Големина
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Писмо
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
боја:
како на слика
Пакет:
1pcs во една opp вреќа
Големина:
2.7*2.9cm
Тип На Објект:
ѓердан
Стил:
мода,нов,филм
is_customized:
Yes
Место на Потекло:
Кина(Zhengjiang)
Тежина:
7.6G

Избор на клиент