2017 ТОПЛА ПРОДАЖБА ЕВРОПА 4*7MM 100PCS/МНОГУ МЕШАНА БОЈА LAMPWORK МУШКА DIY НАКИТ НАОЃАЊЕ НА ХРИВНИЈА ЃЕРДАН!!
Новак - 25 %

2017 ТОПЛА ПРОДАЖБА ЕВРОПА 4*7MM 100PCS/МНОГУ МЕШАНА БОЈА LAMPWORK МУШКА DIY НАКИТ НАОЃАЊЕ НА ХРИВНИЈА ЃЕРДАН!!

Достапно за нарачка
DEN 383.52
DEN 288.00
Достапност:


Материјал : Lampwork
Големина : 4*7 MM
Боја : Мешани
Количина : 100 Pcs
Конверзија : 1mm=0.0394 инчен,1inch=25.4 mm
Се користи за : Diy Изработка на Накит

За производот

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Форма:
Овална Форма
Бренд Име:
JYS
Број На Модел На:
BD-328
Материјал:
Lampwork
Надворешниот Дијаметар:
7mm
Објектот Тежина:
0.24G

Избор на клиент