Оригиналниот 6.0 инчен LCD Екран за GARMIN Nuvi 65 65LM 65LMT GPS LCD Екран со Допир digitizer замена
Новак - 8 %

Оригиналниот 6.0 инчен LCD Екран за GARMIN Nuvi 65 65LM 65LMT GPS LCD Екран со Допир digitizer замена

Достапно за нарачка
DEN 2160.00
DEN 1987.00
Достапност:

Ви благодарам многу!
Ние работиме многу напорно за да ви обезбеди со 5 ѕвезди на Услуги на Клиентите . MITA )
Секој делови ќе бидат тестирани пред испорака ,ние не сме одговорни за било какви проблеми предизвикани од непрофесионално работење.
Оригиналниот 6. Mita Меѓународниот онлајн магазин
Со оглед на тоа трае околу 25-45days или повеќе од Кина Пост Mail,& тоа, исто така, не може да се најде детали превозот информации на Web, ве молиме да не го отворите спор до контактирајте со нас. Ви благодариме
Длабоко ви благодариме за вашиот вид повратни информации по стоки задоволни ви многу! Ви благодариме повторно
==Посакуваме да имате пријатен шопинг==. Ние сме во моментов
правење на промени за подобрување на нашите услуги на клиентите и ќе ги користи вашите повратни информации за да се добие дури и подобро. Ние го остави позитивни повратни информации штом добиеме позитивни повратни информации од вас.
Повратни информации :
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.
Превозот И Ракувањето Со :
*Стоки ќе бидат испратени во рок од 2 до 5 работни дена по потврди за Плаќање.(треба контактирајте со продавачот)
Откако ќе се направи ред (под многу видови на бои),plz оставите порака за нас ,нас информирање која боја ви треба. Ако ви се итни,тогаш ве молиме љубезно ве молиме да изберете локација за подигнување или други express! Ви благодариме за вашиот го разбере!
Забелешка Предмети : Многу важно за вас!
Ние ќе обележете објекти како "Примерок" или "Подарок", со пониски производ вредност, така што да ви помогне да се минимизира или да се избегне GST или VT или други Увозни Даноци. Тоа само ќе чини вашата од 1 минута. Ви благодариме
Добредојдовте на С. Оваа информација е обезбедена од страна на превозникот и исклучува време на викендите и банката празници.
Наплата ќе се направат веднаш штом ќе добиете делови, Превозот цената е неповратни. Ве молиме контактирајте со вашиот локален поштата да се утврди вашиот проценува даноци и должност такси. Времето за испорака е прибл. Купувачот мора да ни e-mail за размена на информации пред да се врати објект, купувачот ќе сноси товар & такса за ракување и објектот исто така, мора да
3 . Имајте предвид дека времето на испорака може да се разликуваат, особено за време на периоди или во климата временските услови. Ви благодариме многу. Ние брод на стоките од страна на Кина пост воздухопловната/HK Пост Mail . Купувачот се целосно одговорни за било каква меѓународна даноци и должност такси, кој може да се наплатат по испораката. За исчезнати/неисправни делови, ве молиме да не известите најдоцна во рок од 7 дена по добивање на објектот и ние ќе го организира повторна испорака на објектот. : Ние не сме професионален фотограф, па слики не се многу деликатна, но сите производи се бренд-нови и оригинални, освен некои lcd екран панел за индустриски уреди кои ние често може да се објасни што се користи или не. Ние не сме одговорни за превозникот транзит време.Се во својата кутија и пакет тоа многу добро кога се врати ставки.
Услуги На Клиентите :
*Ние сме сигурни дека сите се продаваат merchandises се нови и предмети.0" инчен LCD Екран за GARMIN Nuvi 65 65 LM 65 LMT GPS LCD Екран со Допир digitizer замена
Опис На Производот
Кога ќе купите повеќе од еден објект, ве молиме да ги додадете во количката за да се добие попуст. Па ако има проблем со вашата нарачка, контактирајте со нас, па ние може да го направи тоа право!
Сакаме да ви се заблагодарам однапред за ни помага да се постигне 5 ѕвезда повратни информации оценка, ако за било која причина сакате да ни даде нешто помалку од совршен рејтинг ве молиме контактирајте со нас, ние ќе направиме се што е во моја моќ за да се задоволат вашата потреба.

За производот

Екран Тип:
Отпор На Екранот
Бренд Име:
SMITATECH
Големина На Екранот:
Број На Модел На:
6.1 инчи за Garmin Nuvi A061VTT01.0 лево flex кабел
Тип На Производ:
Таблета LCD
Компатибилен Бренд:
за garmin

Избор на клиент