NiSi 150*150mm Преносни Кожа Филтер за Чување Торба Кутија Торбичка за 150mm 100mm до 6 Дипломирани Плоштадот Филтри

NiSi 150*150mm Преносни Кожа Филтер за Чување Торба Кутија Торбичка за 150mm 100mm до 6 Дипломирани Плоштадот Филтри

Достапно за нарачка
DEN 1376.64
Достапност:

Ni Si Преносни Кожа Филтер за Чување Торба Кутија Торбичка за 150mm до 6 Дипломирани Плоштадот Филтри Многу фотографи имаат филтри со различни функции, како што се Дипломирани Филтри, Неутрални Густина Филтри, Кружни Поларизација, итн. Филтер за складирање е обично проблем кога ќе го користите, бидејќи тоа често добива изгребани, оштетени од несоодветно чување. Па тоа е достоен да се подготви безбедно, преносни складирање кутија. Nisi плоштадот филтер кутија може да се одржи од 6 квадратни филтри на максимум. Тоа е удобен, практичен, и погодна за фотограф кој работи надвор. Надворешен материјал донесува издржливи и убави кожни. Внатрешниот материјал е независен слотови може да се отстрани. Се чувствуваат добро, дебела и има добра заштита за филтри. Карактеристики на Влага-доказ, анти-судир, прашина-доказ Високи кожа, таписерии и издржливи се Насочите на, се одрази на нашиот квалитет со парична Казна granding, исклучителна логото Независни слотови може да се отстрани Максимално можат да се сместат 6 квадратни филтри Дополнително независни слотови може да се отстрани за полесно конфигурирање на вашиот филтри. Удобен, практичен и соодветен за фотографи вршење на работа на терен Спецификација Укината Големина : 18x16x3.3cm Материјал : Кожа Продавница Бр. : 6 Парчиња Тежина : 205g Соодветна Големина : 150*170mm, 150*150mm Забелешка : повеќето способен за ставање на 6 парчиња на плоштадот филтри, дебелината на филтерот за помалку од 2.1 mm. Пакет Оглас 1 X Nisi 150*150mm Филтер за Чување Кутија
1. Некои слики во линкот само за повикување САМО,специфични ве молиме во вид преовладуваат или побарате од нас за детали.
2. Aliexpress прифати Зачувам/Кредитна Картичка/Web Money,ве молиме да се направи исплата ПОБРЗО откако ќе се направи нарачка.
1.Ние брод на Alixpress адреса на САМО.Бидете сигурни дека тоа е точно и целосно.
2. Ние ќе брод вашата нарачка рамките на обработка на време,pls бидете трпеливи откако ќе се направи нарачка.
3.Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на shippingservice. Но, понекогаш се
меѓународен испорака е во голема мера зависи од Курирска Компанија и локалните обичаи/давачки.
4.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци
се на купувачот одговорност.
5.Во случај на вонредни околности,ние ќе го промени и ќе го избере соодветна превозот начин според
вистинските состојби,за да се осигура можете да добиете на вашите производи, безбеден и брз.
6.Ако изберете локација за подигнување,но вашиот град е оддалечена област,треба да се обрне повеќе задолжен за дополнителна такса.
1. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ние ќе бидеме среќни да се направи замена или враќање на средствата.
2. За било размена или враќање на средствата, ние треба производот мора да биде во оригинална состојба,мало поле и ал
l додатоци. Купувачи се плати за враќање превозот цена
3. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати на објектот, ние ќе ви понуди право на враќање адреса.
1. Вашиот коментар е многу важен за нашиот бизнис. Ве молиме да земете 1 мин да ни остави позитивни повратни информации со
целокупната Детални Продажба Оценка од 5 ѕвезди.
2. Ако не сте задоволни со купувањето на било кој начин, контактирајте со нас во времето. Ние имаме разбирање за загриженоста и
фрустрации можеби ќе мора, и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.

За производот

боја:
Широк 100mm, Широк 150mm
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
Случај Торба Кутија Торбичка
Бренд Име:
NISI
Тип:
Случај Торба Кутија Торбичка

Избор на клиент