WT-BC082 Нов Моден Дизајн Кул Пиштол Црна Позлатен Месинг Синџир За Изработка на Накит,Светкавиот Кристално Мушка Отвори Шарм Месинг Синџир

WT-BC082 Нов Моден Дизајн Кул Пиштол Црна Позлатен Месинг Синџир За Изработка на Накит,Светкавиот Кристално Мушка Отвори Шарм

Достапно за нарачка
DEN 3576.00
Достапност:


Ве молиме да не контактирате доколку ви треба големо количество или се прилагодите.Ви благодариме!
WT-BC082 Нов Моден Дизајн Кул Пиштол Црна Позлатен Месинг Синџир За Изработка на Накит,Светкавиот Кристално Мушка Отвори Шарм Месинг Синџир
Точка Законик :
WT-BC082
Материјал :
Дувачкиот синџир
ГОЛЕМИНА на :
Околу 2.0 mm дијаметар
Боја :
Роуз злато/црна пиштол / Античкиот месинг/Сребрена/Злато боја на располагање
Заврши :
24k вистински злато electroplated на камен остро
ОЕМ :
Ние сме фабрика директно продажба и може да се произведе на вашиот бренд
Синџир должина :
5 метри
Пакување :
Секое парче има една OPP вреќа, меур обвива
Начин на плаќање :
Paypal / T/T / Western Union/ Али ascrrow
Превозот начин :
DHL / Федекс/ Aramex/ CPAM / EPECKET/ или според вашето барање
Повеќе за нас
Pls контактирајте со нас на : melissa на cnwkt.com

За производот

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
WKT
Производ Карактеристики:
Тренди
Објектот Тежина:
100g
Објектот Должина:
2cm
Објектот Ширина:
2cm
Објектот Висина:
2cm
Накит Наоди Тип:
Синџири
Објектот Дијаметар:
2cm
Број На Модел На:
WT-BC082
Материјал:
Дувачкиот
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Растенијата
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Жените
Материјал:
Метал

Избор на клиент