TDK - 0302 дигитален дисплеј температура и влажност контролер метар

TDK - 0302 дигитален дисплеј температура и влажност контролер метар

Достапно за нарачка
DEN 2544.00
Достапност:

TDK - 0302 дигитален дисплеј температура и влажност контролер метар

За производот

Бренд Име:
CALTSensoR
DIY Материјали:
Електрични
Тип:
2-цифрениот Шалтери
Број На Модел На:
TDK-0302
Напон:
220VAC

Избор на клиент