(Насловната + Задните) Универзална столче опфаќа За Lexus ES Е ГШ GX LS КТ LX RX РК F NX RX 580 авто додатоци авто налепница
Новак - 44 %

(Насловната + Задните) Универзална столче опфаќа За Lexus ES Е ГШ GX LS КТ LX RX РК F NX RX 580 авто додатоци авто налепница

Достапно за нарачка
DEN 4367.52
DEN 2446.00
Достапност:

Столче опфаќа користење на овој материјал,тоа ќе ви помогне да се олесни долго возење на лицето половината и на нозете предизвикани од замор се чувство. Ние имаме повеќе од 95% од столче модел
За Нас :
За плаќање :
1.8 килограми/set. Ние можеме да произведуваат според вашите посебни барања, ако имате посебни потреби, Но ќе треба да плаќаат екстра пари.Азербејџан,
Проценето Време На Испорака : 15 - 34 Дена
Друга Земја Проценува Време На Испорака : 20 - 55 Дена
4. Ние можеме да произведуваат 95% на тип на возило seat опфаќа, бидејќи имаме Професионална столче покрие фабрика, имаат професионални инженери.ве молиме контактирајте со нас пред да се врати. Уплатата треба да се изврши во рок од 3 дена откако ќе поставите цел. Декларација : Ако ви требаат 7 седишта .Јапонија.Ако ви се задоволи со примените стоки и нашите услуги, ве молиме љубезно им помогне да се остави позитивни повратни информации и ние ќе го прават истото за вас. Ние не сме одговорни за било какви проблеми кои се предизвикани за време на превозот, како што се незгода, одложување или други прашања. Ако сакате да трговија на големо, можете да контактирате со нас, ние ќе ви даде совршен цена. За било какви предмети да се испрати назад до нас, ве молиме испратете со ЕМС или пост со следење на број. Мажите го направија дефекти не се гарантира, како што се скршени, рбет и така натаму. Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 72 часа по приемот потврди за плаќање.Швајцарија.,силни и издржливи. како ова(ви благодарам многу) :
За цел :
За автомобил модел : Таа е погодна за 98% модели на автомобили. Обично тоа ќе потрае околу 10-55 денови за вас.ве молиме контактирајте со нас или да ја напуштат масажи за мене , 7 седиштето треба плаќаат екстра пари . Ние прифаќа плаќање со Кредитна Картичка, Банкарски Трансфер, Western Union,Moneybookers,и други методи за плаќање.Нов Зеланд.
За превозот :
1. Понекогаш,на строгите обичај ќе бидете на време на испорака малку подолго.
Ние можеме да произведуваат повеќето автомобил марка лого!
Како што се : Логото за "Фолксваген", Тојота,Мицубиши, Киа , "Опел", "Шкода", итн. Ако не сте задоволни со купувањето, ние би биле задоволни да се направи замена или рефундирање во рок од една недела.
dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
За столче опфаќа : Материјал : Сендвич материјал Бруто Тежина : 1.Австрија.Ние може да произведе некои други бренд столче покрие ако ви треба;
3. Ве молиме внесете точна адреса и информации за контакт кога ставање ред, во Спротивно, ние може да не се презема никаква одговорност за поштенски губење на купувачот кој дава неточни превозот адреса. Ве молиме проверете ја вашата АДРЕСА,ДОБИВААТ ИНФОРМАЦИИ внимателно при обработка на нарачка. Генерално, стоки ќе бидат испратени во 1-3 работни дена од приемот расчисти исплата. Површината е мрежа(поголем круг mesh),под дебел слој на мрежа,ја прави површината на мрежа деформација е премногу голема,не да ја зајакне структурата на фирма, како и степенот на боја. Ali Express Стандард Превозот Бесплатен Превозот. Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови, вклучувајќи кутија и додатоци.Ние се стремиме да одговориме на сите пораки ПОБРЗО 2.
Зошто да изберете нас :
1. Времето за испорака зависи од земјата на дестинација. Ние сме 24 часа на интернет, можете да не контактирате во секое време ,ние ќе ви одговори што е можно поскоро ;
2.Ако не се задоволи со стоки на, ве молиме слободно да не контактирате на време, и да забележите нас најпрво пред да остави негативни повратни информации или датотека било спор.

За производот

Тип На Објект:
Седиштето Опфаќа & Поддржува
Материјал Тип:
Полиестер
Објектот Тежина:
1.5kg
Бренд Име:
wenbinge
Специјални Функции:
меки и удобни
Применливи Сезона:
Четири Сезони
Објектот Ширина:
30cm
Mfg Серија Број:
Универзална
Објектот Висина:
15cm
сет парче:
>10
Објектот Должина:
40cm
Материјал Тип:
сендвич материјал

Избор на клиент