Mmlong 9cm Bionic Minnow Риболов Намамат Lifelike Риболов Crankbait 6.7 g Живописни Тешко Риби на Мамка 5 Боја Wobbler се Справи со Pesca MH09B

Mmlong 9cm Bionic Minnow Риболов Намамат Lifelike Риболов Crankbait 6.7 g Живописни Тешко Риби на Мамка 5 Боја Wobbler се Справи

Достапно за нарачка
DEN 167.04
Достапност:

ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.
Според plateform е утврдено.
Она што е уште поважно, внатрешниот челични топки се мерат со прецизност инструмент, што се прилагодува на пливање мозочен удар на мамки за да се најдобрите.Ние треба да се наплаќаат основните регистрирање надомест за секој цел да се
Бразил/Белорусија/Украина/руски итн.Ако не сакате да се комбинираат наредби,pls оставете ги вашите посебни забелешки,ви благодариме за соработката!
Ние ќе се обидеме нашите максимални напори за одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Вашето мислење е исклучително важно за нас,ве молиме контактирајте со нас веднаш, пред да се даде негативна или неутрална повратни информации, па ние би можеле да разберат вашата загриженост, и да се реши проблемот во прв пат. Ве молиме не ни остави неутрални или негативни повратни информации, без да ни се јавите. Ако стоките имаат било каков проблем. ќе плаќаат екстра регистрирање
трошоци за секоја цел.Овој вид на риболов намамат покажува жив swimmimg акција во вода,Со челик топката внатре, мамки може да остане стабилен во текот на кастингот и може да го зголеми фрли на далечина во исто време. За повеќето други земји, тоа обично трае околу 15-25 работни дена во вашата земја. ако поставите неколку наредби. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро.
За трговија на големо и прилагодување на налози.
Супер материјали е исклучително силен и издржлив,да можете да ги користите подолго од обичните мами. Било увозни давачки и трошоци се на купувачот одговорност.Нашите купувачот заштита само ја заштитува методи за плаќање на aliexpress како што е подолу.
Mmlong 9cm Bionic Minnow Риболов Намамат Lifelike Риболов Crankbait 6.За бесплатен превозот наредби, ние можеби користите подобро регистрирани воздух mail пораката да се испрати на парцели за поголем износ на налози.
Како да ги зачувате вашиот превозот цена ?
Ве молиме додадете ги сите што сакаат во количка потоа да продолжи да се провери од страна .Дозволете ни да се изгради здрава позитивни и просперитетна али заедница заедно! Повторно сугестии и совети 1. (Освен некои земји и APO/FPO) Како што се меѓународните продавачот, сите објекти ќе бидат испратени директно од Кина. Совршен swimmimg акција е смртоносна привлечни за рибите.Одложување може да се случи за време на секој одмор како Божиќ или нова година,итн.На горниот десен агол со шопинг кошничка
2. Само едно место за да може да го спаси вашиот превозот цена. Ве молиме да се напомене меѓународни испорака многу зависи од временските услови, државни празници, Царинската проверка, и др. Ако не се слушне од нас во рок од 24 часа, ве молиме проверете ја вашата масажи во вашата пошта кутија и да се обиде да договор со нас преку трговија со датотеки, или јавете ни се, ние сме секогаш тука, да се потрудиме да го решите вашиот проблем. ве молиме почекајте за вашиот парцела трпеливо. Ако ви се поставени неколку наредби, ние можеби се комбинираат овие наредби и испрати заедно во една парцела од страна на регистрирани воздух mail. Генерално,САД времето за испорака е околу 7-14 дена.
Контакт со нас на :
Ние сме вистински производителот. Ние ќе се земе вашата регистрирана адреса во Aliexpress како вашата адреса за испорака САМО, pls се обезбеди да се регистрирате на информации, правото и ние нема да бидеме одговорни за било погрешно испорака адреса;вашите купени предмети ќе биде предаден во рок од 72 часа. Ние ќе работиме со вас да го реши секој проблем и да ви даде задоволително решение.

За производот

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Бренд Име:
Mmlong
Број На Модел На:
MH09B
Бои:
5 бои како сликата
Тело Материјал:
Бренд Нови Супер ABS Пластика
Прстени:
Силна Нерѓосувачки Челик Прстени
Куките:
8 # Висока Јаглероден Челик Treble Кука
Должина:
3.54/9cm
Нето тежина:
0.23 мл/6.5 g По Компјутери
Бруто тежина:
0.63 мл/18g По Компјутери
Пакување метод:
Мало Блистер Кутија
Се прилагодите:
ОЕМ/ODM е Добредојдена

Избор на клиент