Модерната Кристал Лустерот Дневна Соба lustres de cristal Дома Декорација LED Лустери Pendant и Суспензија Виси Осветлување
Новак - 29 %

Модерната Кристал Лустерот Дневна Соба lustres de cristal Дома Декорација LED Лустери Pendant и Суспензија Виси Осветлување

Достапно за нарачка
DEN 30374.40
DEN 21566.00
Достапност:


ПРОИЗВОД ГОЛЕМИНА Кликнете на "големина D80 CM X H180 CM" = Diamater 80СМ, Висина 180 CM, бесплатно со 3 W GU10 LED светилки. Кликнете на "големина D80 CM X H200 CM" = Diamater 80СМ, Висина 200 CM, бесплатно со 3 W GU10 LED светилки.
МАТЕРИЈАЛОТ Јасно K9 Кристал Lampshape Сребро electroplated нерѓосувачки челик крошна за огледало ефект НАШАТА ПРЕДНОСТ Треба да бидат составени од себе, многу лесно. Може да биде прилагодена, доколку е неопходно тоа, ве молиме контактирајте со нас. Напон е AC110-240 V, Безбедност и Стабилност. 3 W GU10 LED Извор на Светлина (ТОПЛО БЕЛА или ЛАДНО БЕЛА). 100% Гарантира 100% Сосема Нов, 100% Замена за квалитет проблем. Гаранција : 2-годишна гаранција, цел Живот снабдување услуга Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.
ЗАБЕЛЕШКА Кликнете на "Бројот на Светлата" атрибут да го претставуваат различни големината на производот.

За производот

Абажур Боја:
Јасно K9 кристално
Број на Светла:
Големина D80CM X H200CM, Големина D80CM X H180CM
Wattage:
3W WARM WHITE Bulbs, 3W WARM WHITE Bulbs
Тип На Објект:
Лустери
База Тип:
Оптоварување
Гаранција:
2
Напон:
240V,230V,120V,110-240V,220V,130V,110V
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Заврши:
Полиран Хром
сертификација:
RoHS,УЛ,CCC,FCC,CE
Инсталација Тип:
Semiflush Планината
Стил:
Современа
Сенка Тип:
Кристално
Број На Модел На:
LXJUQ80
Е Светилки Вклучени:
Yes
Карактеристики:
LED
Тело Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Сенка Ветер:
Надолу
Извор На Светлина:
LED Светилки
Извор На Енергија:
AC
Е dimmable:
No
Бренд Име:
VALLKIN

Избор на клиент