3D Симпатична Цртан филм Еднорог Мека Силиконска Гума Пони Коњ Покрие Coque За Samsung Галакси A3 А5 J3 J5 J7 2015 2017 Телефон Случаи
Новак - 18 %

3D Симпатична Цртан филм Еднорог Мека Силиконска Гума Пони Коњ Покрие Coque За Samsung Галакси A3 А5 J3 J5 J7 2015 2017

Достапно за нарачка
DEN 192.00
DEN 157.00
Достапност:

++++
ДОБРИ ВЕСТИ : Можете да уживате 3% попуст ако купуваат 2 парчиња
1. За да се одржи контролата на квалитетот не ние лично се врши увид за секоја ставка пред пратката. Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус или продавачот изберете,кога ќе го избере,тоа ќе се покаже на испраќање време. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Не дозволувајте вашата нарачка пропушти плаќања во услови.1 приоритет. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори што е можно поскоро. 100% Сосема нов и Висок Квалитет
2. Лесно да се инсталира. Ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи редот. Сите предмети се 100% нови и прегледани. Овозможува лесен пристап до сите копчиња, контроли и порти
5. Боја : како да покажува слики
Pls го додадете објектот во листата на желби и додадете продавница линк до мојата омилена продавница , ве молиме да бидат слободни да контакт
со нас ако сакате големи нарачки , ние може да ви даде повеќе попуст !!!
- -Повеќе детали сликите ги покажуваат
Плаќање & Испорака :
Драг Пријател.
Моден 3 D Цртан филм Виножито Еднорог Силикони Случај за Samsung Галакси A3 А5 2017 А5 J3 J5 J7 2016 Година А5 J5 J7 2015 Симпатична Пони Коњ Гумени Маски
Внимание ве молам : 1. Многу благодарам!
2.
Ние само ќе брод да ја стандардната адреса во Alipay ако не информира нас.
Ве молиме оставете порака во Трговијата Менаџер. Предмети мора да се врати во првобитната состојба, за наплата или размена.
Кога ќе се направи исплата користење Зачувам , парите се депонирани сигурно во вашата сметка. Превозот на трошоците направени се за вас. Пари е објавен за нас откако ќе се потврди испорака. Ние ја прифати исплата од Alipay, Зачувам , Виза, Мастеркард, Money Bookers , итн. Сепак, за да бидете сигурни дека производот е 100% во добра состојба, ние секогаш се отвори пакетот двојно да се провери нивниот квалитет пред превозот. Ние имаме разбирање на фрустрации можеби сте, ве молиме контактирајте со нас пред отворање каков било спор или напуштање на било неутрален/ негативна повратна информација. Овој Случај е многу симпатична и убава, Совршен За Сегашната На Вашиот телефон
7. Цел>$5 ,бесплатен превозот преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или да го продаде изберат, со следење на информации . Материјал : силикон
3. Руски пријател се обрне внимание ве молам : ве Молиме пополнете примачот име и презиме(вклучува 3 делови барем) во ред,во спротивно вашата парцела нема да помине обичаите на вашата земја. Вашето задоволство е секогаш наш БР.
Купувачи - Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред ставање
Повратни информации & Контакт со нас на :
Ако се чувствуваат разочарани со објектот, кажете ни во рок од 7 дена од денот на испорака. Ве молиме БИДЕТЕ СИГУРНИ дека вашиот превозот АДРЕСА е ТОЧНА. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ако сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме да ни остават 5 ѕвезда преглед и позитивни повратни информации. Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме да не брзаат да го отвори спорот и да го оставите лош повратни информации, контактирајте со нас на прво место.
Сите предмети се 100% НОВИ, НИКОГАШ не се користи & НЕ е обновена. Држи вашиот Телефон безбедно и заштитени во стил
4. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.

За производот

Материјал:
A3 2017 A320, А5 2017 A520, J3 2016 Година J310 J320, J5 2016 Година J510, J7 2016 Година J710, А5 2016 Година A510, За Галакси J3, J5 2015 J500, J7 2015 J700, А5 2015 A5000
Бренд Име:
Иновации
Мало Пакет:
Yes
Компатибилен Бренд:
Samsung
Компатибилен Модел На Samsung:
Galaxy Серија,Галакси J Серија
Големина:
4.7 5.0 5.2 5.5
дизајн:
Животно,Симпатична,Украсени
Карактеристики:
3D Симпатична Прекрасна Цртан филм Стил Дизајн Мобилен Телефон Случај Задниот Поклопец Домување
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Тип:
Монтиран Случај
Компатибилен Модел:
Еднорог Коњ Дизајн На Корица Дело За Samsung Галакси J510 J710 A510 J700
Материјал:
Меки Силиконски Гел Гума Висок Квалитет На+++
Функција:
Нечистотија -отпорни / Шок доказ / Анти-удар
Класификација:
Нови Пристигнување Висок Квалитет
Стил:
Мода,Популарна,Симпатична,Луксузни,Цртан Филм
Пакет:
Јасно Opp Вреќа Поли Торба
Бесплатен превозот :
Поддршка
погоден:
За Жени, Мажи, Девојки, Момче, Дама, Господин
Feture:
Моден Симпатична Единствена Заштита Случај Fundas Capa Coque
статус:
во парк

Избор на клиент