106R02756~106R02759 тонер кертриџ ресетирате чип за xerox Phaser 6020/6022,WorkCentre 6025/6027 NA ЗЕУ боја ласерски печатач

106R02756~106R02759 тонер кертриџ ресетирате чип за xerox Phaser 6020/6022,WorkCentre 6025/6027 NA ЗЕУ боја ласерски печатач

Достапно за нарачка
DEN 144.00
Достапност:


106 R02756~106 R02759 тонер кертриџ ресетирате чип за xerox Phaser 6020/6022,Work Centre 6025/6027 NA ЗЕУ боја ласерски печатач Стока 106 R02756~106 R02759 тонер кертриџ ресетирате чип за xerox Phaser 6020/6022,Work Centre 6025/6027 NA ЗЕУ боја ласерски печатач во Боја К/C/M/Y
Принос
2 K/1 K
Верзија
NA ЗЕУ
Тонер кертриџ чип
106 R02756~106 R02759 Модел на Печатач
Phaser 6020/6022/Work Centre 6025/6027 Гаранција
1 : 1 замена за отфрла
Неисправни го оценувате
помалку потоа 0.3%
Време на испорака
во рок од 2-3 работа дена откако ќе се прими целосната уплата
Packaing
**компјутери/static торба, ** статички торба/мала картонска
Рок на плаќање
100% во однапред со ТТ, Western Union
Шпедиција
DHL,UPS-от,FEDEX,ТНТ,EMS,GNL, ARAMEX, или зависи од вашето барање
Детали
Производ Семејство Компатибилен за Dell Компатибилен за Epson Компатибилен за HP Компатибилен за Utax Компатибилен за Lexmark Компатибилен за Xerox Компатибилен за Samsung Компатибилен за Остри Компатибилен за Ricoh Компатибилен за IBM Компатибилен за Canon Компатибилен за OKI Компатибилен за NEC Компатибилен за Брат Компатибилен за Леново Компатибилен за Teco Компатибилен за Phili - pps Компатибилен за Sagem Компатибилен за Kyocera Компатибилен за Minolta Компатибилен за Toshiba Компатибилен за Картонче Компатибилен за Fonder Компатибилен за КАНЦЕЛАРИЈА
Зошто да го одберете нас? Висок квалитет со многу конкурентна цена, не треба да се споредуваат.Ги зачувате вашите трошоци!! Целосна производи линија за да го зачувате вашето време и енергија,нема потреба да се најде насекаде!! Најдобра услуга за да ви даде најдобри купување искуство!
Сертификат
Пакет
Повратни информации од корисниците Дојде во рамките на наведените време на испорака и беше како што е опишано. Се користи еден досега и тоа функционира како што треба. Многу задоволство.Крег(Од ПЛ,САД) Сигурен компанија сериозни, и убави луѓе .. Massimo(Од Ромите,Италија) Многу добра продавачот. Лесен и безбеден шопинг, јас препорачувам тоа.Yanko(Од Варна, Бугарија) целосен и вистински опис на објектот. Одлична комуникација. Zhanna(Од САД) Verry Добра услуга+++++++++++++++++++++++Роџер(Од Канада) Цена добро. Брза испорака (ЕМС пост да Русија (Kaliningrad) 13 дена. Ви благодариме за exellent работа! Zaicev(Од Русија)
Гаранција 2 години од датумот на купување Неисправни помалку од 0.1% И ние го прифаќаме 1 : 1 замена на неисправни чип
Повратни информации
Ве молиме да ни даде 5 Ѕвезди, ако сте задоволни ! Ние ќе биде многу gratefull за вашата поддршка!
Повеќе загрижени за нашиот тонер чипс или други печатач делови,ве молиме не двоумете се да истрага сега!

За производот

боја:
C, Y, Б.К., М
Тип:
Кертриџ Чип
Применливи Опрема:
Печатач
Структура:
Тонер Кертриџ
Број На Модел На:
Phaser 6020/6022/WorkCentre 6025/6027
Компатибилен Бренд:
XEROX
боја:
К/C/M/Y
Модел На Печатач:
Phaser 6020/6022/WorkCentre 6025/6027
is_customized:
Yes
Delievery време:
1-3 дена по примам целосна исплата
Страница Принос:
2K/1K
верзија:
NA ЗЕУ
кертриџ број:
106R02756~106R02759
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)

Избор на клиент