DIANSHAKAITUOZHE Мода Популарни Carvings Букви Изјава Нараквици Поставите Жени Мажи Пријателство Дипломирањето Дар Златен накит
Новак - 20 %

DIANSHAKAITUOZHE Мода Популарни Carvings Букви Изјава Нараквици Поставите Жени Мажи Пријателство Дипломирањето Дар Златен накит

Достапно за нарачка
DEN 110.40
DEN 88.00
Достапност:


Item Type Нараквици парична Казна или Модата, Модниот Бренд Име DIANSHANGKAITUOZHE Нараквици Тип Шарм Нараквици Метали Тип на Нерѓосувачки Челик Род Жени Затворач Тип Hummer Трендовски Стил Материјал Метал Поставување Тип Ниту еден Обликшема Геометриски Синџир Тип Link Синџир Функција други Компатибилност други Број на Модел на ZB8790 Боја како на сликата прикажани Количина. 1pcs како што избраниот Модел, Број ZB8790 Должина од 15cm+6cm големина Како слика покаже Шарм шема Врежани Бар Шарм метал 304 од не 'рѓосувачки челик Синџир метал од не' рѓосувачки челик за Пакување хартија картичка opp вреќа Продажба метод трговија на големо и мало dropshipping

За производот

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Затворач Тип:
Hummer
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
ZB8790
is_customized:
Yes
Пол:
Жените
Бренд Име:
DIANSHANGKAITUOZHE
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Поставување Тип:
Никој
Функција:
Жените Хривнија
Компатибилност:
Геометриски Хривнија
боја:
како на сликата прикажани
Количина.:
1pcs како избравте
Број На Модел На:
ZB8790
Должина:
15cm+6cm
Големина:
како се покаже слика
Шарм Шема:
Врежани Бар
шарм метал:
304 Од Не ' Рѓосувачки Челик
синџир метал:
Нерѓосувачки Челик
Пакување:
хартија картичка opp вреќа
Продажба Метод:
трговија на големо, трговијата на мало, dropshipping

Избор на клиент