35 компјутери/ многу , 10 cm стара chiffon цвеќиња со чипка еластична облека коса додатоци headwear
Новак - 8 %

35 компјутери/ многу , 10 cm стара chiffon цвеќиња со чипка еластична облека коса додатоци headwear

Достапно за нарачка
DEN 1411.20
DEN 1298.00
Достапност:


1.Материјал : chiffon
2.MOQ ;35 компјутери / многу , да може да се меша бојата стигне до .
3.Боја : како на сликата
4.Предност : a : со Висок квалитет , најниска цена , брза испорака , одлична severice
б : Должам фабрика и компанија , одличен работник .
c : Сите големина , боја , стил се топло добредојдени
Pls забелешка :
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1>Можев цел помалку од 5 компјутери или повеќе од 5 компјутери по боја за да стигнат до 35 компјутери ?
Да , тоа е на располагање , ви благодариме .
2>јас Може да се наредат и други бои?
Yes,можете да одберете од нашата шема на топ листите,пред да го поставите цел,ве молиме контактирајте со нас прв
3>јас Може да се промени големината?
Да,ние може да се направи поголема или помала во зависност од вашите барања,пред да го поставите цел,ве молиме контактирајте со нас прв
слика покаже :

За производот

Тип На Објект:
Headwear
Материјал:
Полиестер,Chiffon
Стил:
Моден
Број На Модел На:
JT
Одделот За Името:
Деца
Тип:
Headbands
Шаблон Тип:
Флорални
Пол:
Девојки
боја:
како Слика
Материјал:
Chiffon
MOQ:
35 компјутери / многу , да може да се меша бојата .
Пакување:
Пп вреќи , stardard картон, безбедно пакување
Снабдување Способност:
1000000000000 дворови/месец
Употреба:
headband , коса додатоци за коса , вратоврската , косата бенд
превозот:
fastly , безбедно
is_customized:
Yes
квалитет:
Висок
Стил:
headwear headband

Избор на клиент