130ST-M15015 AC Серво Мотор Колекции Три - Фаза Мотори Исти Серво Возачот 220V 50 HZ 2.3 KW 22mm 15N.М 1500rpm
Новак - 5 %

130ST-M15015 AC Серво Мотор Колекции Три - Фаза Мотори Исти Серво Возачот 220V 50 HZ 2.3 KW 22mm 15N.М 1500rpm

Достапно за нарачка
DEN 18048.00
DEN 17146.00
Достапност:


Нови Пристигнување 220 V 50 HZ 2.3 KW AC Серво Мотор Колекции Три Фаза Мотори 22mm
15 N.М 2.3 KW 1500rpm 130 ST-M15015 Исти Серво Возачот
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги плати
данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за
никаква царина или данок на увоз
ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
Сликата покажува :
Спецификација :
Име на производ : 130 ST-M15015 серво мотор + диск
Напон : 220 v
Моќност : 2.3 KW
Вратило дијаметар : 22mm
Прирабница За Инсталација : 130 * 130
Номинална брзина : 1500rpm
Номинална вртежен момент : 15 N.М.
Големина : 20 * 20 * 20 CM
Тежина : 16 KG
Јачина на звук : 1.6 KG
вклучуваат :
15 N.М, 2.3 KW, 1500 rpm Серво Мотор * 1pc
Вози * 1pc
Енкодер линија * 1 парче (3 m)
Мотор линија * 1 парче (3 m)компјутер
25-pin паралелно port конектор * 1pc
Answer : ___________________________ Note : Може да се прилагоди 380 V, земете 10 работни дена . Ако треба,ве молиме контактирајте со нас!

За производот

сертификација:
CE
Излезна Моќност:
2.3 kw
Тип:
Серво Мотор
Бренд Име:
ZJMZYM
Фреквенција:
50Hz
Фаза:
Три-фаза
Број На Модел На:
130ST-M15015
AC Напон:
220v
Заштита На Функција:
Други
Ефикасност:
Други
Број На Производ:
FH180
Име:
130ST-M15015 серво мотор + диск
Напон:
220v
моќност:
2.3 kw
Вратило Дијаметар:
22mm
прирабница инсталација:
130 * 130
номинална брзина:
1500rpm
Номинална Вртежен Момент:
15N.М.
Големина:
20 * 20 * 20CM
Тежина:
16KG

Избор на клиент