TA700.412-01, на ВИЛУШКА за Foton TA704-904 серија трактор
Новак - 10 %

TA700.412-01, на ВИЛУШКА за Foton TA704-904 серија трактор

Достапно за нарачка
DEN 862.56
DEN 776.00
Достапност:


Дел име : ВИЛУШКА
Дел број : TA700.412-01

За производот

Тип:
градина алатка делови
Бренд Име:
AGRITALK
Материјал:
Висок Јаглероден Челик
Број На Модел На:
TA700.412-01
is_customized:
No

Избор на клиент