Џамбо Џунглата Маскирна Автомобил Винил Wrap Film Меур За Слободни КАМИОН SUV JEEP
Новак - 11 %

Џамбо Џунглата Маскирна Автомобил Винил Wrap Film Меур За Слободни КАМИОН SUV JEEP

Достапно за нарачка
DEN 9777.60
DEN 8702.00
Достапност:

16 mm Ослободување Хартија 140 g Материјал ПВЦ Пакет Големина 155*15*15cm/Картон Воздух Балон за Слободни Да Лепило Висок Квалитет Отстранлив Лепак Гаранција Отворено 3 години, Затворен 6 години Отпорни на Температура -40°c~90°c (-40°F~194°F)
1) маскирна автомобил винил филм може да биде повторно крена, repositioned и се протегала со топлина пиштол, може да се примени на целиот автомобил(ентериер и екстериер површина), мотор или на мебел или на дигитален производ, Нешто ви се допаѓа, Едноставно користете ја вашата имагинација!
2) Висок квалитет отстранлив лепак, не штети на вашиот автомобил боја, без остаток лепак ќе бидат оставени на автомобилот откако се отстрани винил, вашиот автомобил ќе изгледа сосема нов автомобил, дури и многу години подоцна. Превозот времето е околу 5-7 работни ДЕНОВИ од Fed Ex или DHL, Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на секоја земја може да имаат различни временски распоред на сопствени расчистување на која може да потрае подолго/пократко време да изврши увид на вашите производи.
Име На Производ : Џамбо Кавер-Винил Заврши
Објектот на Име на Кавер-Винил Автомобил Заврши Големина 1.
Вашето мислење е многу важна за нас.
Ние прифаќаме ПАД на ПРЕВОЗОТ, вашите клиенти нема да видиме какви било информации за нас кога ќе го примите пакетот. Ние сме тука на чекање за вашата е-пошта.50*20м/Ролна (5ft*65ft) Филм Дебелина 0. Ако имате било какви проблеми со стоката, ве молиме КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС пред да остави негативни повратни информации. Ние ќе го задржуваме правото за далечински област надомест Во случај на ваша адреса за испорака е Fed Ex или DHL оддалечена област. Ако ви треба целосна вредност на превозот сметка или фактура, ве молиме ги споделите со нас кога ставање ред. Вие ќе добиете СЛЕДЕЊЕ на БРОЈ по стоки испратени. Ве молиме да се направи исплата во рок од ТРИ дена по нарачката. Обично, ние пишуваме пониска вредност и марк производи како "ПОДАРОК", или "ПРИМЕР" за да ви помогне да се избегне или намали данокот. Ние ќе ви одговори во рок од ЕДЕН работен ден.
4) Заштита на вашиот автомобил од УВ зраци, Нечистотија, Маснотии, Благи Киселини. Вашата Исплата ќе биде објавен САМО откако ќе се потврди на испорака. Ние ќе ја испрати својата стока во рок од 1-5 РАБОТА ДЕНА по проверка на плаќање и за потврда на нарачката. Ние ќе се обидеме потрудиме да се справи со проблемот, и да ви даде задоволително решение. Тоа е моќта што можеме да направиме подобро и подобро. Стоката цена и превозот цената НЕ се вклучени ДАЛЕЧИНСКИ ОБЛАСТ ТАКСА и УВОЗ TAXS или било какви други даноци.
Ние прифаќаме различни методи за плаќање, како Alipay(ЗАЧУВАМ), Western Union, итн. Ние секогаш се обидуваме се потрудиме да брод како најбрзо што можеме, во случај на одлагање, ние ќе ве информира однапред.
Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целосниот опис и да се договорат за да се трансакцијата пред да го купат. Ги красат вашата кола убаво и, исто така, го заштитите вашиот автомобил совршено. И Купувачот е одговорно за даночната(ако ги има).
5) Водоотпорен! Ламинат во мат финиш overlaminate за дополнителна заштита.
3) Грб на винил има Воздушни канали за Ослободување, направете го тоа лесно да се заврши и да го ОДБИЕ меурчиња. Ве молиме да ни даде ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации и 5 ЅВЕЗДИ, ако ви се допаѓа стоки и нашите услуги. Се чувствуваат слободни да ја испратите вашата прашања, прашања во врска со производот за нас.
Каталогот и ценовникот и повеќе детални Слики се достапни ако треба, Само НАС КОНТАКТ.

За производот

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
Промена На Бојата
категорија:
ПВЦ
Објектот Должина:
20m
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Објектот Дијаметар:
6inch
Објектот Ширина:
1.5m
Име На Модел:
20cm
Објектот Висина:
60inch
Тип:
Лепак Налепница
Бренд Име:
aomior
Модел:
ОЕМ
is_customized:
Yes
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Налепница Сместување:
Целото Тело
Материјал Тип:
ПВЦ
Име на производ:
Џамбо Маскирна Винил Заврши
Функција:
Воздушен Балон За Слободни
Материјал Тип:
ПВЦ

Избор на клиент