5Pcs Нови DC Моќност Џек Кабел за ЛЕНОВО Ideapd Y50-70 DC30100LG00 (Кабел ДОЛЖИНА:околу 20cm) Лаптоп Приклучок за Напојување Замена
Новак - 25 %

5Pcs Нови DC Моќност Џек Кабел за ЛЕНОВО Ideapd Y50-70 DC30100LG00 (Кабел ДОЛЖИНА:околу 20cm) Лаптоп Приклучок за Напојување

Достапно за нарачка
DEN 833.28
DEN 625.00
Достапност:


Објектот Спецификација :
НОВ Лаптоп, Приклучок за DC Моќност Џек Замена За ЛЕНОВО Ideapd Y50-70 DC30100 LG00 (Кабел ДОЛЖИНА : околу 20cm)
Боја : Како на фотографијата се покаже
Тип : Замена

Топло Забелешка : Pls прочитајте ги следниве информации пред да го одржи редот!! благодарение)
Поради различни фабрика серии,понекогаш вистински објект може да биде малку различни во outlook или боја,
но со иста функција и на квалитетот,pls белешка и да се разбере,ви благодариме !
1. Бесплатни Продавачот за Испорака Метод не е trackable, бидејќи на следење на број ќе се зголеми вашиот превозот цена , додека Другите превозот начин е trackable. 2. Време на испорака : Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас да се продолжи време на испорака за вас. 3.Ако по 70 дена (Бразил/Чиле/Аргентина до 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас да се реши заедно со reshipping за слободни или целосно враќање на средствата. 4.Нема Спор ве Молиме : ве Молам не се отвори спор во рок од 60 дена , тоа е несакана, ајде да ги задржи добрите деловни односи и среќни се справи. Ви благодариме за вашиот вид разбирање.
Ако објектот е дефектен, или испратен погрешен ќе може да ја врати стварта во рок од 14 дена за замена или целосно враќање на средствата. Купувачи се одговорни за враќање превозот цена и било какви такси. Pls контактирајте со нас, прво со било какви прашања,ние сме среќни да бидете во вашата услуга во секое време : )
Нашата цел е вашиот 100% задоволство! PLS НЕ ни остави лош повратни информации, или да се отвори случај пред да контактирате со нас. Тоа ќе бидат високо ценети ако го стори тоа.ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и
Било какви прашања или проблеми само се чувствуваат слободни да контакт.
Сите пораки ќе бидат одговорени побрзо во рок од 24 часа,не грижете се!
Нашите работно време :
9 : 00 часот наутро-22 : 00 часот од недела до петок (Кинески Време)
(Се исклучи работат во сабота и празници)
Ние го прифатат плаќање од страна на ЗАЧУВАМ само

За производот

Должина на кабел:
Должина
Пакет:
Yes
Тип:
Моќ Кабел
Бренд Име:
RLGVQDX
Број На Модел На:
PJ740
Производи Статус:
Акции
боја:
Како слика покажува
Тип:
Замена
Гаранција:
180 дена
is_customized:
Yes
Модел:
Ideapd Y50-70 DC30100LG00
Лаптоп Име:
За L
PN:
PJ740

Избор на клиент