SUNON KDE1206PKV3 6020-упатство за 12V 0.3 W вентилаторот за ладење
Новак - 5 %

SUNON KDE1206PKV3 6020-упатство за 12V 0.3 W вентилаторот за ладење

Достапно за нарачка
DEN 671.52
DEN 638.00
Достапност:


SUNON KDE1206 PKV3 6020-упатство за 12 V 0.3 W вентилаторот за ладење

За производот

Бренд Име:
SUNON
Примена:
Компјутер Случај
Линии:
3 Линии

Избор на клиент