DIY рачно изработени Дома Декорација Розева Памучна Ткаенина за Шиење Quilting Комбинација Ткиво Постелнина Платнена Кукла Црвена Ткаенина Ткаенина Уметност Платно

DIY рачно изработени Дома Декорација Розева Памучна Ткаенина за Шиење Quilting Комбинација Ткиво Постелнина Платнена Кукла Црвена

Достапно за нарачка
DEN 431.52
Достапност:


започнете
крајот
DIY рачно изработени Дома Декорација Розева Памучна Ткаенина за Шиење Quilting Комбинација Ткиво Постелнина Платнена Кукла Црвена Ткаенина Ткаенина Уметност Крпа Материјал : Памук Состојки : 100% Полиестер Густина : 30 Широк : 150 cm Боја : Сина,Црвена,Бела,Сива,Жолта и Сл Цел : Облека, Tablecloths, Завеси, Перници, Играчки, итн. Дома Декорација

За производот

Тип На Производ:
Бамбус Влакна Ткаенини
Велур Ткаенина Тип:
BY24
Плетени Тип:
Tricot
Функција:
Абразија-Отпорен На
Шема:
Обоена
Ширина:
150CM
Стил:
Plaid
Тип:
brocade ткаенина
Техника:
Плетени
Nonwoven Техника:
Бод-Спои
Материјал:
100% Полиестер
Материјал:
Памук
Состојки:
100% Polye
боја:
Сина,Црвена,Бела,Сива,Жолта,Итн
Широк:
150 СМ
густина:
30
Цел:
Облека,Tablecloths,Завеси,Перници,Играчки,Итн Дома Декорација

Избор на клиент