ABS Значка За 392HEMI 6.4 LHEMI Амблем Emblema Логото

ABS Значка За 392HEMI 6.4 LHEMI Амблем Emblema Логото

Достапно за нарачка
DEN 6000.00
Достапност:


Не евтина пластика, abs, како и други продавачот врвен квалитет најдобар на ALIEXPRESS Позитивни Повратни информации ќе бидат оставени за вас! Тоа е нашата цел е да ви понуди најдобар квалитет и услуга. Ве молиме љубезно ја напушти 5 ѕвезда НСД (Детални Продавачот Рејтингот) ако сте задоволни од нашите услуги и производи. Ве молиме ги споделите со нас вашиот проблем пред да остави негативни повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да се осигура дека сите проблеми ќе се судрите ќе се реши брзо.

За производот

Тип На Објект:
Налепници
Објектот Должина:
12.2cm
дизајн:
зборови
категорија:
3D
Бренд Име:
PYRUNDA
Објектот Ширина:
4.6cm
Тип:
Лепак Налепница
Име На Модел:
CL-1283
is_customized:
Yes
Модел:
Возилото Логото
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
Материјал Тип:
ABS
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Налепница Сместување:
Багажникот
is_customized:
Yes
боја:
Хром,Сјајна Црна
MOQ:
50sets
Начин на производство :
Шприцоване
Примена:
Функција :
Водоотпорен+Еко-пријателски
Пластични Тип :
ABS
Пакет тип :
OPP вреќа
Примена :
Decoratation
Electroplating технологија :
Хром Позлатен

Избор на клиент