Starlight светилка за ELPLP69 За EPSON ЕЈ-TW8000 ЕЈ-TW8100 ЕЈ-TW8500C ЕЈ-TW8510C ЕЈ-TW9000 ЕЈ-TW9000W ЕЈ-TW9100 TW9500C TW9510C

Starlight светилка за ELPLP69 За EPSON ЕЈ-TW8000 ЕЈ-TW8100 ЕЈ-TW8500C ЕЈ-TW8510C ЕЈ-TW9000 ЕЈ-TW9000W ЕЈ-TW9100 TW9500C TW9510C

Достапно за нарачка
DEN 1104.00
Достапност:


Светилка модел : за ELPLP69 V13 H010 L69 моќ : 230 W работа за Epson : Power Lite РК 5020 UB/Power Lite РК 5020 UBe/Power Lite Pro C 6010 ЕЈ-TW8000 ЕЈ-TW8100 ЕЈ-TW8500 C ЕЈ-TW8510 C ЕЈ-TW9000 ЕЈ-TW9000 W ЕЈ-TW9100 ЕЈ-TW9200 ЕЈ-TW9500 C ЕЈ-TW9510 C

работен век : прибл. 2000hrs
гаранција : 180days од купувачот добие светилки
ние сме проекторот lamp производител на повеќе од 10year , најдобри светилка ќе бидат понудени!
цена = светилка + бесплатен превозот фотографии :
ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ВАШАТА ПОСЕТА!

За производот

Број На Модел На:
за ELPLP69
Тип На Светилка:
компатибилен светилка

Избор на клиент