DIANSHANKAITUOZHE Шупливи Срцето Ѓердан Ѓердан Жените 2colours Chocker Изјава Долг Ѓердан Мода Ѓердани Приврзоци Колиер
Новак - 12 %

DIANSHANKAITUOZHE Шупливи Срцето Ѓердан Ѓердан Жените 2colours Chocker Изјава Долг Ѓердан Мода Ѓердани Приврзоци Колиер

Достапно за нарачка
DEN 816.00
DEN 718.00
Достапност:


Item Type Ѓердани парична Казна или Модата, Модниот Бренд Име DIANSHANGKAITUOZHE Метали Тип на Нерѓосувачки Челик Род Жени Ѓердан Тип Pendant Ѓердани Трендовски Стил Синџир Тип Link Синџир Материјал Метал Број на Модел на N00175 ФормаСрцев Pendant Големина за : 10мм дијаметар Функција Декорација Компатибилност Colar is_customized Да Материјал 304 од не 'Рѓосувачки Челик Повод Партија Ангажман Годишнината Свадба Стил Класичен Трендовски Романтична Повремено Спорт Мода Родова Жени, Момчиња и Девојчиња, Мажи Унисекс Љубители Функција Божиќ/Годишнина/Роденден/Свадбена/Денот на Вљубените Подароци Боја на Злато Сребро Шема круг со срцето отвори Синџир од не' Рѓосувачки Челик за Пакување opp вреќа

За производот

Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Обликотшема:
Срцето
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Број На Модел На:
N00175
Бренд Име:
DIANSHANGKAITUOZHE
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Pendant Големина:
за
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
COLAR
Функција:
Декорација
is_customized:
Yes
Материјал:
304 Од Не ' Рѓосувачки Челик
Повод:
Партија,Ангажман,Годишнина,Свадба
Стил:
Класични,Модерни,Романтични,Секојдневен,Спорт,Мода
Пол:
Жени,Момчиња,Девојки,Мажите,Унисекс,Љубовници
Функција:
Божиќ/Годишнина/Роденден/Свадбена/Подарок за Денот на Вљубените
боја:
Злато, Сребро.
Шема:
круг со срцето се отвори
синџир:
Нерѓосувачки Челик
Пакување:
OPP вреќа

Избор на клиент