Жените Секси Тесни Фустан Без Ракави Vestidos Mujer Партија Фустани Памук Жените Vestido Де Феста Летен Фустан 2017 Канцеларија Фустан

Жените Секси Тесни Фустан Без Ракави Vestidos Mujer Партија Фустани Памук Жените Vestido Де Феста Летен Фустан 2017 Канцеларија

Достапно за нарачка
DEN 955.20
Достапност:


Онлајн следење на располагање.
Ps : се обезбеди комбинирање на превозот, но, превозот цената зависи од тежината на предмети.
Сите наши предмети ќе биде предаден на купувачот е адреса која се нудат од страна на купувачи, ве молиме да ја потврдите вашата адреса за плаќање.Фотографии само за повикување само, ве молиме во вид преовладува. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Ние може да не се одговорни за промена на умот или изгубени пошта, но ако грешка е наш, Ние ќе бидеме среќни да
providefully наплата. Ако вие не може да чека толку долго ве молиме не поставувајте цел.
Политика На Враќање
Да се направи на купувачот најмногу задоволство.
Повратни информации
-Вашите повратни информации е од клучно значење за нашата Aliexpress бизнис и е клуч за нашиот успех.
По трансакцијата заврши, ние во голема мера го цениме позитивни повратни информации со висок рејтинг.
Член : Жените Солидна Боја Backless Секси Без Ракави, Плетени Фустани
Опис :
Материјал : Viscose/Најлон
Деколте : V Деколте
Фустани Должина : Коленото Должина
Стил : Неврзан
Должина На Ракав : Без Ракави
Боја : ROYALBLUE/RED/ВИНО/ХЕДЕР СИВА/ЦРНА
Напомена :
1.
-Ако имате било каков проблем на плаќањето, ве молиме да не информирате. Ние обезбедуваме политика на враќање.Ве молиме овозможи 20_90 работни дена (зависи каде што се) за испорака (од датумот на испраќање), затоа што сите предмети ќе бидат испратени од нашиот магацин во Кина преку Воздух Mail.
-Ве молиме да се направи исплата во рок од 3 дена. Значи, ако сакате да го направите комбинираат превозот, ве молиме да ни даде на точка име сакате, и ние ќе се пресмета ќе вкупната цена вклучувајќи го и превозот.Спореди детали големини со твое, ве молиме овозможи 2-4cm се разликува поради прирачник за мерење.
Испорака
Сите налози се постапува во рок од 7 работни денови, по што се добива плаќање,па ве молиме да обрнете тоа ПОБРЗО, така што можеме да брод од навремено откако ќе се направи нарачка.
Со цел да се награди нашите постојано напори на обезбедување на одлични услуги на клиентите,
ве молиме љубезно го оценувате нашите повратни информации изведба со висок рејтинг во овие 3 специфични аспекти : објект како што е опишано, комуникација и транспорт Брзина.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Овие трошоци се на купувачот одговорност.Ве молиме погледнете го мерење на табелата ние се нудат за вас, во согласност со детални големина за да изберете големина одговара за вас најмногу. Можете да брод објектот назад за наплата (превозот надомест ќе не враќа) или размена. Ние, исто така, се надевам дека ќе го добиете на стоки, како е можно поскоро, но ние не може да се контролира брзината на превоз, ви благодарам многу за вашето разбирање.
АКО САКАТЕ ДРУГИ ПРЕДМЕТИ, ВЕ МОЛИМЕ ДА ПРЕБАРУВАТЕ НАШАТА ПРОДАВНИЦА 'DREAMSKULL'.

Внимание :
обично тоа ќе чини околу 1 месец вашата земја испратено од Кина пост воздух пошта, но во топла продажба сезони (за време на некои посебни денови) тоа може да чини околу 2 месец. Ние гарантираме стил е иста како што е прикажано на сликата, но не се исти перформанси на различни тела, како на модел.
Плаќање
-Може да се плати со Зачувам, Виза, Мастеркард кредитни картички,банкарски трансфер.
-Предмети ќе се испраќаат преку Пост Воздух Mail, EMS, epacket, DHL, Fed Ex или UPS. Следење на број и веб-сајтот ќе биде понуден еднаш предмети се испраќаат.

За производот

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Бренд Име:
DREAMSKULL
Фустани Должина:
Колено-Должина
Сезоната:
Лето
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
LYDR02
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Силуета:
Обвивка
Материјал:
Памук
Стил:
Секси & Клуб
Деколте:
О Деколте
Декорација:
Никој
Половината:
Природни
боја:
Розова,Црна Канцеларија Фустан
одговараат за:
Секси Дама, Забава,Ноќен Клуб Фустан
материјалните карактеристики:
Удобно, Секси Завој
Сезоната:
Пролет,Есен,Лето
Материјал:
Памук/Полиестер секси фустан
Должина На Ракав:
Без ракави Само-култивирање Фустан

Избор на клиент