2018 Плажа Излети прикривање на Chiffon Чипка Облека Plage Бела Kaftan Фустан Pareos За Жените Плажа Туника Sarong Покрие ups-от
Новак - 20 %

2018 Плажа Излети прикривање на Chiffon Чипка Облека Plage Бела Kaftan Фустан Pareos За Жените Плажа Туника Sarong Покрие ups-от

Достапно за нарачка
DEN 959.04
DEN 767.00
Достапност:

понекогаш имаме малку доцнење поради викенд или празник.
Ако ви треба побрзо логистика , се препорачува употреба : "e-E MS" , околу 3-10 дена да пристигне во вашата земја , оваа логистички решенија преку царинската полесно , и, генерално, не треба да плаќаат данок , ако треба други експрес , што треба да се разбере на царинење и плаќање на данок на добивка , без разлика дали преку царина . Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот ПРОЕКТ.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
макси фустан, лето макси фустан, долг ракав макси фустан, плус големина макси фустан, макси фустани долг, долг фустан, долг фустан лето, лето долг фустан, макси фустани долго, долго фустани повик на летото, жените долг фустан плус големина, жените долг фустан летото 2016 година макси фустан, roupa, жените се облекуваат, жените макси фустан, vestido, долги фустани, летен фустан 2016 година,лабава облека,памук макси фустан, памук макси фустан неврзан. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Превозот сценарија : EPacket : за 7-15 дена да пристигне во следниве земји Израел,Саудиска Арабија ,Франција,Норвешка,руската Федерација,Украина ,Велика Британија ,Германија,Австралија ,сад ,Канада
Post N L : Европски региони , за 10-15 дена , друга област во околу 15-30 дена
Остатокот од земјата , ние ги користиме "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail" или "Хонгконг Пост Воздух Mail" рецепт за 20-35 дена , ако еден пакет е вреди и ние ќе го користиме "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" рецепт за 30-60 дена .ве молиме да ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди за детална оценка .
Враќање&Наплата
1.Ние ќе ви одговори вашиот e-mail во рок од 24 часа нормално. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.Внеси купувачот се покаже на повратни информации или вашиот СНС,како што се FACEBOOK,VK,INSTAGRAM,ITAO,БЛОГ или на други социјални медиуми."
За Испорака
Објектот се испраќаат во рок од 5 работни дена откако уплатата се населиле.
Големина : ве Молиме овозможи 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење, благодарение на (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.Ако не можете да добиете предмети во времето,ве молиме контактирајте со нас да ни прво,ние ќ се провери и да ги реши тоа за вас наскоро. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.Ако не можете да добиете на нашата mail по 48 часа,ве молиме проверете ја вашата спам или контактирајте со нас да ни со други e-mail адреса.
Добредојдовте на нашата продавница!
Совети Пред да ја купите нашата облека, затоа што големината на секоја земја регионалните стандарди и ќе бидат пристрасни, па ве молиме внимателно да ги прочитате следниве големина на табела, да дознаете сопствената големина, ако не го разбираат, ве молиме да ни кажете мерења, ние ќе го препорачувам за големина
Ако ви се исполнат следниве два услови, можете да добиете $2 купони за вашата следна цел :
1.
За Повратни Информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

За производот

Големина:
One Size
Бренд Име:
викторија од malinsa
Материјал:
Полиестер
Шаблон Тип:
Цврста
Одговара:
Се вклопува поголем од вообичаеното. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
боја:
Бела,Црна

Избор на клиент