Хумор Мечка 2017 Нов Моден Стил за Девојки Облека Поставува Везови Дизајн маици + Фармерки Деца Облека Детска Облека Поставува
Новак - 35 %

Хумор Мечка 2017 Нов Моден Стил за Девојки Облека Поставува Везови Дизајн маици + Фармерки Деца Облека Детска Облека Поставува

Достапно за нарачка
DEN 733.44
DEN 477.00
Достапност:


Возраст
облека должина (cm)
градите (cm)
панталона должина (cm)
големина
погоден висина (cm) 2 T 33 58 22 90 86-92 3 T 35 62 24 100 92-98 4 T 38 66 25 110 98-104 5 T 40 70 26 120 104-110 6 T 43 74 27 130 110-116
Големина на табела,може да се 1-2cm грешка (1 инч=2.54 см)
Ако вашиот мерење лебди помеѓу две големини, совети за изборот на поголем големина. (Мерења прикажани во големината на табелата се однесуваат на објектот мерења, а не телото.)
Плаќање :
За да платите за вашиот цел на Ali Express, следете ги чекорите подолу :
1 Изберете цел и кликнете на "Плати Сега" копчето
2 Изберете го вашиот претпочитан начин на плаќање врз исходот страница
Превозот :
Објектот ќе биде предаден во рок од 5 работен ден по расчисти исплата.
Се проценува превозот време : (Важно, ве молиме внимателно прочитајте пред вашиот предлог)
1. На сад/ Русија/ Англија/Канада/Австралија/Gemang/Нов Зеланд : бесплатен превозот од e Packet испорака од Кина (7 до 20 работни дена).
2. На светот : Кина Пост Регистрирани Воздух Mail.
Обично објектот ќе пристигне во рок од 30-60 дена по испорака. Бразил е потребно повеќе време 50-120 работни дена по испорака (Превозот времето е проценета, но не гарантира) за Време на празникот сезони, може да се одолговлекува.
Повратните информации :
1. Ние се стремиме да го одржува највисоки стандарди на квалитет и за шопинг искуство за 5 ѕвезди и 100% задоволството на клиентите! Позитивни повратни информации 5stars е многу важна за нас.
Искрено барање дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде 3 ѕвезди или 1 ѕвезди повратни информации, така што можеме да сатис factorily ги реши вашите проблеми.
2. Ве молиме да ги купите предмети ако вие се согласувате со горенаведените услови.
За нас :
Ние се прави aliexpress бизнис во еден ИСКРЕН начин.
Нема мамење,се само фер тргување.Ни веруваат ! и ќе добиете повеќе.
Ви благодариме за потрага и уживајте во вашата шопинг !
повеќе убави предмети, ве Молиме одете мојата продавница да се купи
http : //www.aliexpress.com/store/323691

За производот

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4, 5, 6
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува
Затворање Тип:
Pullover
Број На Модел На:
BL028
Материјал:
Lycra,Памук
Јака:
Плоштад Јака
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Девојки
Sleeve Стил:
Редовни
Outerwear Тип:
Грб
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Шаблон Тип:
Флорални
Стил:
Новина
Бренд Име:
Хумор Мечка

Избор на клиент