10sets 15mm Мали Половина Свет Стаклено Шише Со антички бронзена Круна Прстен
Новак - 10 %

10sets 15mm Мали Половина Свет Стаклено Шише Со антички бронзена Круна Прстен

Достапно за нарачка
DEN 461.28
DEN 415.00
Достапност:


а) Количина : 10 парчиња 15mm Половина Свет Шише + 10 парче Прстен База
б) Шише Големина : 15mm отворање
в) Прстен База Големина : 15mm (прилагодливи)
г) Прстен Cabochon Големина : 15mm
e) Материјал : Стакло & Месинг
ѓ) Никел Слободни & Доведе Слободни
g) Оваа чаша свет шише прстен не е вклучена во внатрешноста чешка Стаклени Монистра.
ж) чисто Стакло Свет Шише и Круната Прстен Основа се одделно, тие треба да биде леплива заедно со себе.

За производот

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Дијаметар:
1.5cm
Производ Карактеристики:
античкиот бронза
Број На Модел На:
15mm
Објектот Ширина:
1.5cm
Накит Наоди Тип:
Прстен Settings
Бренд Име:
пченка цвет
Објектот Тежина:
1g
Материјал:
Стакло

Избор на клиент