Лето Жените Т кошула Јаболко, Банана и Портокали Цреша Цртан филм Charater Дизајн Овошје Print T-shirt Женски Tshirt Жена Облека L10-a9

Лето Жените Т кошула Јаболко, Банана и Портокали Цреша Цртан филм Charater Дизајн Овошје Print T-shirt Женски Tshirt Жена Облека

Достапно за нарачка
DEN 485.76
Достапност:


Лето Жените Т кошула Јаболко, Банана и Портокали Цреша Цртан филм Charater Дизајн Овошје Print T-shirt Женски Tshirt Жена Облека L10-a9
Состојба : 100% Сосема нова Боја : Како што е прикажано Sie : S M L XL XXL XXXL(со водат ткаенина) ckage : Индивидуално спакувани со пластична кеса
Производ Deils
физички екранот
Фабриката ја видите
нашите услуги -
За Плаќање : 1.Ние не сме одговорни за било обичај должност увоз даночни обвинет од страна на купувачите земји. 2.Ние прифаќаме Зачувам, Кредитна картичка, Western Union, Alipay 3.Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката
За Превозот :
1.Ние брод за излез на стоката од страна на Ali Epress Стандард за Испорака , можете исто така да изберете DHL, EMS ако итна. 2.Ние ќе брод за излез на стоки во 5-7 дена, стоката ќе пристигне во 5-35 работни дена зависи од вашиот превозот начин, дестинација и други фактори. 3.Имаме следење на број за вас по испраќање на стоката, можете да проверите вашиот пакет онлајн на било каде.
Гаранција и Гаранција :
1.Ако не сте задоволни со стоката кога ја прими. Ве молиме контактирајте со нас и да се врати во рок од 7 дена за замена или пари назад.
Ако ја врати стоката, треба да се обрне враќање товар. 2.Ако примите недостатоци стоки, ние ќе ви даде нов, како и замена во вашата следна цел. 3.Ако постои некој проблем, ве молиме контактирајте прво, ние ќе се реши во разумен начин. Однапред ви благодариме за вашата corporation.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве Молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Се истакна :
1. Ние нудиме капка превозот услуга, исто така може да испрати слики да ви за препродава.
2. Ако на големо, pls контактирајте со нас, ние ќе ви даде најдобра цена.

За производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Материјал:
Spandex,Модални
Стил:
Новина
Бренд Име:
Moe Cerf
Ткаенина Тип:
Плетени
Број На Модел На:
L10-a9
Декорација:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Краток
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Модел стил:
Цртан филм карактер овошје
дизајн:
Мис овошје девојка
Женска маица:
т кошули жените летото 2017

Избор на клиент