Автомобил табла покрие мат за ТОЈОТА нови VIOS 2013 до година години Левата рака се вози dashmat подлога цртичка мат опфаќа табла додатоци
Новак - 20 %

Автомобил табла покрие мат за ТОЈОТА нови VIOS 2013 до година години Левата рака се вози dashmat подлога цртичка мат опфаќа

Достапно за нарачка
DEN 1919.52
DEN 1536.00
Достапност:


Објект како што следува : 1pcs висококвалитетен Полиестер материјал автомобил табла покритие за автомобил карактеристики на Производот : Да се спречи рефракција на сончева светлина, зголемување на осветленоста на пред шофершајбната транспарентна, да се подобри возачки безбедност. Возење во текот на ноќта може да се намали, хало црна, подобрување на возење безбедноста, тоа би можело да се спречи рефракција ефект од темната ноќ или за облачно време. Кога тоа загрева и не ја оштетува површината на инструмент-таблата, спречување на инструмент-таблата за стареење, намалување на табла и автомобил внатрешни работи температура. На животната средина-материјалот е без лошо мириса, против пролизгување и Лесна инсталација. Имаме левата и десната страна диск е табла мат, стандардно левата рака диск е табла мат за да ја испратите , ако вашиот автомобил е Левата рака диск е, ве молиме да ни остават порака да дозволете ми да знам, инаку ние не ќе ви обезбеди надомест ако ви испрати погрешна предмети По што се купување,ве молиме да ни остават порака (пратете ни слика за вашиот автомобил табла за нас и вашиот автомобил година е ),ви благодарам многу Нови пристигнување слични производи :

За производот

Боја Име:
Црна
Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Објектот Должина:
120inch
Материјал Тип:
Други
Објектот Тежина:
0.5kg
Година:
2013-2016
Објектот Висина:
1.5inch
Бренд Име:
FUWAYDA
Име На Модел:
A-204-СТП-Б.К.
Објектот Ширина:
30inch
категорија:
табла опфаќа
Материјал Тип:
Полиестер
Поддршка за:
За ТОЈОТА нови VIOS 2013-2016 години
функција 1:
заштитник автомобил табла Анти-напукнување
Карактеристика 2:
Намалување на температурата на инструмент-таблата
функција 3:
Подобрување на безбедноста на сообраќајот на
карактеристика 4:
намалување на сончева светлина рефлексивни

Избор на клиент