моден Виолетова накит накит Кубни Циркони Кристал Прстени Моден Ангажман Свадба Прстен за жените подарок подарок КС-JZ88
Новак - 10 %

моден Виолетова накит накит Кубни Циркони Кристал Прстени Моден Ангажман Свадба Прстен за жените подарок подарок КС-JZ88

Достапно за нарачка
DEN 186.24
DEN 168.00
Достапност:


За производот

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9, 10
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Месечината
Бренд Име:
XKZM среќен
Површината Ширина:
5mm,6mm,5.5 мм,6.5 mm,7.5 mm,7mm
Метали Тип:
Бакар
Повод:
Партија
Поставување Тип:
Prong поставување
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Прстени Тип:
Коктел Прстен
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
KCJZ088
Пол:
Унисекс

Избор на клиент