Цирконот Плоштадот Шарм За Луксузни Бисер Ѓердани Одлуки Diy Микро Отвори Празен Геометрија Конектори Накит Наоди Партија Подароци
Новак - 25 %

Цирконот Плоштадот Шарм За Луксузни Бисер Ѓердани Одлуки Diy Микро Отвори Празен Геометрија Конектори Накит Наоди Партија Подароци

Достапно за нарачка
DEN 434.40
DEN 326.00
Достапност:


xed Многу o Дизајн Круг Европската Цинк Легура Шарм Монистра DIY Нараквици Наоди За Накит

За производот

Големина:
L
Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Должина:
3.7cm
Бренд Име:
JUYA
Објектот Висина:
2.9cm
Број На Модел На:
PL0411
Објектот Дијаметар:
3.7cm
Производ Карактеристики:
Џемпер синџир додатоци
Накит Наоди Тип:
Конектори
Објектот Тежина:
15.3g
Материјал:
Кубен Циркони
Објектот Ширина:
2.9cm
Бесплатен превозот :
Од Кина Вообичаено Пост Воздух Mail не Може да следење
Занает:
позлата
is_customized:
Yes
Големина:
37*29mm
Тежина:
15.3g

Избор на клиент