АЊО Замена Проектор Крушка Светилка 915P043010 Гол за МИЦУБИШИ МД-52531/МД-62530/МД-62531/WD52530
Новак - 6 %

АЊО Замена Проектор Крушка Светилка 915P043010 Гол за МИЦУБИШИ МД-52531/МД-62530/МД-62531/WD52530

Достапно за нарачка
DEN 1680.00
DEN 1579.00
Достапност:

Ние сме во можност да ви понуди голем бренд проектор сијалици, ламби додатоци како крушка, домување,режач,итн. Она што е гол проектор ламба?
Ние сме обезбедување на проектор светилки во две опции.
За проектори кои се користат во нормални оперативни услови (не повеќе од три до пет часа дневно во чиста, релативно прашина на животната средина) светилка ќе имаат најголема веројатност на траат преку целата негова оценет светилка живот. Обично тоа ќе се земе 3~7 работни дена за пратката да ви стигне преку комерцијални изразат како DHL, додека e-пакет и Кина пост Воздух mail тоа ќе биде потребно малку повеќе време околу 30~60 дена. Одговор ќе се постапи во рок од 24hrs на работни дена.
За Повратни Информации
Ако сте satisftied со нашите производи и услуги, ве молиме да се земе уште една секунда за да ни остави 5-ѕвезда повратни информации. Светилка е стапка на успех е врз основа на статистички бел крива, така што поголемиот дел од (но не сите) светилки ќе се сретне со светилка живот часа наведени.
Купување на голи проектор светилка ќе те спаси стотици долари на вашиот светилка купување и инсталацијата е едноставна.
Проектор Светилки најчесто поставувани ПРАШАЊА
1. Проектори дека се работи 24 часа на ден, 7 дена неделно, се разбира, на највисоко веројатноста за појава на светилка неуспех пред крајот на оценет часа.
Ве молиме да се земе еден миг да се погледне во вашиот постоечки домување и да видиме како едноставна инсталација е. Сите нарачки ќе биде предаден во рамките на нашите 48hrs по цел потврди и платени. При примање на пратката, ве молиме одвојте малку време за да се провери дали пратката е во добра состојба. Како Знам Кога Да Го Замени Мојата Ламба?
Модерната проектори ќе имаат вграден тајмер кој држи песни на проекторот светилка за време на користењето. Ако постои било каков квалитет грешка за време на гаранција, ве молиме контактирајте со нас за враќање детали. Колку часа ќе ми проектор светилка работа?
Само како и секој вообичаено сијалица ќе се користи и за други цели, проектор светилки се очекува работното време, наречен светилка живот. Она што е проектор ламба?
Технички опис на модерна проектор сијалица е дека тоа е ултра-висок притисок меркур пареа ЛАК светилка. Проектор светилки се категоризираат како или метал halide светилки или ултра-висок притисок меркур пареа светилки. Сите превозот цена ние во собата, не се вклучени далечински трошоци. Сите ние навистина го цениме тоа. Ние ќе се потрудиме да ви ги испрати на квалитетни производи и задоволување на услугите.
Ако тоа е досадно, тоа е можно да се ослободи од предупредување. Проектори кои се користат почесто или се изложени на загадувачи на животната средина се со поголема веројатност да покажуваат намалување во светилка живот. Стандардот {целосна замена на комплет} опција, со проектор светилка спакувани во високи-температура отпорни црна пластика кафез или домување, и голите проектор светилка сам. Предупредување порака е обично добар показател дека ќе треба да скокаат онлајн и да се започне потрага по нов проектор светилка.Однапред ви благодариме!
Ако имате било какви предлози или прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас преку e-mail или messager. Ние, исто така, ја прифати купување ред, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за листата најголемиот дел цени
Работно време : од понеделник. Откако цел добива превезува, на е-мејл известување ќе бидат испратени до вас
3.
Сите што ви треба е едноставна шрафцигер со цел да се инсталирате на вашиот голи проектор светилка во вашиот постоечки домување во рамките минути.

За производот

Бренд Име:
АЊО
Број На Модел На:
915P043010
Тип:
Компатибилен Проектор Сијалица

Избор на клиент