ABAIWAI Автомобили Модификација За Nissan X-trail ABS Хром Средини Светла за Магла 3D Налепница Додаток Авто Дел Покрие Возило
Новак - 20 %

ABAIWAI Автомобили Модификација За Nissan X-trail ABS Хром Средини Светла за Магла 3D Налепница Додаток Авто Дел Покрие Возило

Достапно за нарачка
DEN 1146.24
DEN 917.00
Достапност:

И т тој боја можеби имаат некои разликата се должи на слика зеде во друга светлина. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни дадете Не-позитивни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив! Ние ќе им даде на Posttive Повратни информации откако ќе се потврди на испорака. (Освен некои земји и APO/FPO) 2.
Функција : Одлична Декорација и Заштита Изработени од квалитетна ABS Хром 2 парчиња/set(автомобилот 3 M лепило се вклучени) Лесен за инсталација
Поврзани Објекти
Предмети Слика&Detail
За НАС
666 авто делови компанија фокусирана на производство и продажба на авто делови, авто делови, преку подобрување на дизајнот надградби да се направи нашите автомобили повеќе убави и издржливи. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Ние само брод да се потврди цел адреси. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Главни производи вклучуваат различни модели на класичен бренд за Внатрешни Додатоци и Надворешност додатоци, и така, на пример : на педалот за гас на возилото, рачки на вратите, перница, шиење, клучни случаи, светлина веѓите, и така натаму. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.Време на испорака како следниве Express (ЕМС/DHL/ФЕДЕКС/ТНТ/UPS-от), ве молиме контактирајте со нас. Имаат Среќен шопинг искуство во нашата продавница. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ве молиме да се чувствуваат слободни да се провери во нашата продавница(). Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ако сте автомобил лице, ќе знаете што е потребно нешто. ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ВАШАТА ПОДДРШКА!
. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.

Опис На Производот
Материјал&Боја : ABS,сребро. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Во нашата Продавница сите Автомобил Производител на производи се достапни.
Добредојде! Ви благодариме за вашата посета. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ако ви се грижат за боја и било quetions, ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви одговори што е можно поскоро. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.
Shippment
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Поради времето за испорака зависи од третиот дел, ве молиме да се чувствуваат слободни да cotnact ни ако имате било какви загриженост.Обично ние испрати пакет преку Кина Пост Воздух Mail . Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не се со добар квалитет. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ако сте задоволни со објектот што сте го добиле, што во голема мера ќе го цениме дека ќе ни остави Postitive Повратни информации и 5 Ѕвезди .

За производот

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
Промена На Бојата
Објектот Висина:
3cm
Објектот Должина:
20cm
Вид На Налепница:
Автомобил Светла
Име На Модел:
X-Trail
Објектот Дијаметар:
6cm
Модел:
Други
Налепница Сместување:
глава
is_customized:
Yes
Објектот Ширина:
18cm
Тип:
Други 3D Налепница
Бренд Име:
ABAIWAI
Материјал Тип:
ABS
Пакување:
Доаѓа Спакувана
категорија:
Декорација
Предмет Тип:
Автомобил ABS Хром Налепница
Применливи Модели:
За Nissan X-Trail 2011 2012 2013
Име На Производ:
X трага ABS Хром Надворешноста
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001

Избор на клиент