Нови Жените Плик Торба СТП Кожа Гласник торба Чанта Рамо Crossbody Торба Purses Bolsas 40
Новак - 40 %

Нови Жените Плик Торба СТП Кожа Гласник торба Чанта Рамо Crossbody Торба Purses Bolsas 40

Достапно за нарачка
DEN 672.00
DEN 403.00
Достапност:


Производ големина : 25*6.5*19cm
Главен Материјал : СТП
Производ тежина : 0.26 kg
1 * торба
Функција :
100% сосема нов и висок квалитет.
Пол : Жените
Количина : 1
Материјал : Кожа СТП
Стил : Гроздобер
Чанти Тип : Рамо Кеси
Големина : 25*6.5*19cm
Тежина : 260g
Пакетот Вклучува :
1 PC Жените Имитација на кожа Торба Satchel Чанта Ретро Гласник (без мало пакет)
1. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ве молиме оставете ги вашите име и презиме, поради некои земја s превозот политика .
2. Нормално ние ги пратите пратката преку препорачана Пошта / Обичните Мал Пакет Плус.
Ако ви треба парцела итно , можеби ќе треба да се плати за дополнителни превозот за експрес.
3. Во секој случај, ние не сме одговорни за вредност (ДДВ)/Увозни Давачки или било еквивалент се јавува во испорака на трансакцијата.
1. Ние прифаќаме e-mail барања за враќа во рок од 7 работни дена од добивањето на својата цел. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена.
2. Ако не сте задоволни кога ќе примите објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте со нас за враќање водич пред да го вратите.
3. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
Ние ќе целосна наплата на вашата исплата , но ние нема да се плати за дополнителни превозот надомест во секој случај . Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање .
1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации со 5 ѕвезди ги видиш кој е многу важен за нас.
2. Ние ќе биде многу го ценат, ако може да остави вашето вистинско чувство тука.
3. Ако не сте задоволни со предмети или на нашата услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било повратни информации, ние ќе го решат проблемот веднаш, ви благодариме!
Вашето задоволство е секогаш наша извршување , контактирајте со нас слободно ве молиме ако имате било каков проблем . Ви благодариме и се Однесува.
487839565362927 Мажите Торба US $ 10.99 /парче US $ 24.99 /парче US $ 67.18 /парче US $ 65.18 /парче US $ 24.13 /парче US $ 41.00 /парче US $ 21.59 /парче US $ 23.74 /парче

За производот

Бренд Име:
НА AUSUKY
Обликот:
плик
Главен Материјал:
PU
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Видовите на вреќи:
Рамо & Crossbody Кеси
Обвивка Материјал:
Полиестер
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Декорација:
Никој
Стил:
Повик
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Hasp
Тврдост:
Мека
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Патент Џеб
Надворешноста:
Никој
Број На Модел На:
жените гласник торба
Повод:
Разноврсна
Тип На Објект:
Чанти
Тип На Објект:
Чанти
Големина:
(20cm
Име:
жените кеси

Избор на клиент