20PC C7769-40041 Мастило Цевка Маска + заклучување на Горниот Капак на Мастило Цевка Снабдување Систем за HP Designjet 500 Плус 500PS 510 510PS 800 800PS

20PC C7769-40041 Мастило Цевка Маска + заклучување на Горниот Капак на Мастило Цевка Снабдување Систем за HP Designjet 500 Плус

Достапно за нарачка
DEN 2826.24
Достапност:


Опис :
Име на производ : Мастило Цевка Маска
Се користи за : HP Designjet 500 Плус 500 PS 510 510 PS 800 800 PS ОЕМ код : C7769-40041 C7770-60286 C7769-60256 Пакување : Неутрален пакет Состојба : КОМПАТИБИЛНИ НОВ Висок квалитет!Конкурентна цена!Најдобра услуга!!!

За производот

Број На Модел На:
C7770-60286 C7769-60256 Поправи Мастило Цевки upp Маска + кодот
Бренд Име:
OKLILI
Тип:
Други
Објектот:
Мастило Цевка Маска
Оригиналниот Mfr / Компатибилен:
Компатибилен
Состојба:
Нови
Број На Модел На:
Designjet 500 Плус 500PS 510 510PS 800 800PS
Пакет:
Неутрален пакет
ОЕМ код / Дел Не:
C7769-40041 C7770-60286 C7769-60256
КОЛИЧИНА:
20pc

Избор на клиент