20PCS / ИСКЛУЧУВАЊЕ Рокер Прекинувач, 117S 2-Pin 250V3A 125V6A ON-OFF Црна Пластика Конектори 2 Pin IC
Новак - 10 %

20PCS / ИСКЛУЧУВАЊЕ Рокер Прекинувач, 117S 2-Pin 250V3A 125V6A ON-OFF Црна Пластика Конектори 2 Pin IC

Достапно за нарачка
DEN 104.64
DEN 94.00
Достапност:


За производот

Тип:
Регулатор На Напон
Бренд Име:
YANXINLIANG
Температурата На Работа:
Стандард
is_customized:
Yes
Примена:
компјутер
Број На Модел На:
117S 2-Pin
Моќ Дисипација:
Стандард
Напон:
Стандард
Состојба:
Нови

Избор на клиент