Мини 4 Слот За Здравствена Заштита Таблета Кутија Медицина Лекови Таблета Носителот Вид Чување Круг Складирање Кутија Организатор Пилула Сад
Новак - 38 %

Мини 4 Слот За Здравствена Заштита Таблета Кутија Медицина Лекови Таблета Носителот Вид Чување Круг Складирање Кутија Организатор

Достапно за нарачка
DEN 147.36
DEN 91.00
Достапност:


започнете
крајот
Мини 4 Слот за Здравствена Заштита Таблета Кутија Медицина Лекови Таблета Носителот Вид Чување Круг Складирање Кутија Организатор Пилула Сад Опис на Производот 100% сосема нов и висок квалитет на! Pefect за витамини за складирање , лекови за складирање , бонбони и други објекти за складирање. Мини големина и лесен, удобен за носење. 【Боја】 : црвена,жолта,зелена,темно сина, светло сина, портокалова 【Материјал】 : ABS+PP 【Големина】 : дијаметар 6.5 см ;дебелина околу 4 см ЗАБЕЛЕШКА Поради рака мерка, големината може да имаат 1-3 см грешка Поради Различни Монитор, бојата може да има разлика Никакви проблеми, ве Молиме оставете порака за нас. Благодарам и почит. Плаќање Ние прифати кредитна картичка(Зачувам) и т/т. Други payways (Western Union, Money Gram, итн,), ве молиме контактирајте со нас Превозот 1. Пред ставање на твојот ред,ве молиме потврдете го со цената и други детали со нас. 2. Повеќето од бесплатен превозот е брод од страна на CPAM или CPAP,CPAM и CPAP не е многу брзо,тоа ќе потрае околу 15-25 денови за вас.па ако ви треба брзо,ве молиме контактирајте ме.плаќате повеќе пари за да ги промените за брз брод метод сакате. 3. Ние само ќе брод на defaut адреса во alipay 4. Ние обезбедуваме CPAM,CPAP,EMS,DHL,UPS-от,Fedex за брод метод 5. Време на испорака : CPAM и CPAP ќе потрае околу 15-25 работни дена за вас.EMS,UPS-от,DHL,изразат испорака обично се 3-7 работни дена зависи од земјата доставени до.Во ретки случаи,строги обичај clearances ќе бидете на време на испорака малку подолго,ве молиме да бидете трпеливи. Повратни информации 1. Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее.затоа,вашите повратни информации е од исклучително значење за нас. 2. Ако не сте задоволни со нашата служба,ве молиме оставете ни активни повратни информации.ви благодариме! 3. Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни на неутрален повратни информации,ние ќе работиме со вас да slove никакви проблеми. Услови 1. Ние ќе ги провери сите производот пред испорака за вас. 2. Ако објектот е дефектен,ве молиме да не известите во рок од 3 дена од денот на испорака. 3. Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката. 4. Ние не сме одговорни за било несреќи,одложувања или други прашања кои се во надлежност на превозот услуга. 5. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. 6. Ве молиме проверете ја вашата АДРЕСА внимателно кога обработка цел. 7. Се чувствуваат слободни да не Контактирате со било какви прашања,ние ќе ви понуди задоволителен одговор.

За производот

Тип:
Чување На Кутии & Кантите
Техника:
Сјајни
Обликот:
Круг
Материјал:
Пластични
Стил:
Персоналните Прилагодување
Број На Модел На:
new11
Функција:
Еко-Пријателски
Капацитет:
1-4 парчиња на бонбони Алпите
Бренд Име:
ji во
Производот:
Медицински Комплет
Решетки Количина:
4
Употреба:
Апчиња / слатки
Пластични Тип:
ABS+PP
Спецификација:
6.5*6.5*4CM
Оптоварување:
xx

Избор на клиент