Овошје Куче Куќа Кревет Мат Јагода Леопард Куче Кревет Куќа Зимски Летен Миленичиња Куче Кревет Материјали
Новак - 20 %

Овошје Куче Куќа Кревет Мат Јагода Леопард Куче Кревет Куќа Зимски Летен Миленичиња Куче Кревет Материјали

Достапно за нарачка
DEN 408.00
DEN 326.00
Достапност:

【Име на производ】 : Јагода Леопард Куче Кревет Куќа 【Производ во боја】 : 5 бои како сликата 【Материјал】 : Памук velveteen материјал во и надвор печатење краток кадифен материјал, поддршка полиестер, пластика, текстил. 【Спецификација на производот】 : XS : 26x26x18cm Тежина : 150g S : 31x31x18cm Тежина : 220g M : 36x36x20cm Тежина : 280g L : 43x43x21cm Тежина : 360g XL : 48x48x23cm Тежина : 480g

За производот

Големина:
26x26x18cm, 31x31x18cm, 36x36x20cm, 43x43x21cm, 48x48x23cm
Тип:
Кучиња
Бренд Име:
DAINCHOUL
Функција:
Дише
Шема:
Цврста
Тежина:
approx 0.5 - 0.8 kg
Тип На Објект:
Кревети & Софи
Измијте Стил:
Рака Мие
Број На Модел На:
A-0020
Материјал:
PP Памук

Избор на клиент