Jemmin Круг Намали Convexity 925 Сребрен Прстен Геометриски Широк Сина Опал Прстен за Жените Femme Свадба Партија Ангажман Популарни Прстен
Новак - 43 %

Jemmin Круг Намали Convexity 925 Сребрен Прстен Геометриски Широк Сина Опал Прстен за Жените Femme Свадба Партија Ангажман Популарни

Достапно за нарачка
DEN 634.08
DEN 361.00
Достапност:


Jemmin Круг Намали Convexity 925 Сребрен Прстен Геометриски Широк Сина Опал Прстен за Жените Femme Свадба Партија Ангажман Популарни Прстен
Материјал : 925 Сребрен и Кубни Циркони
Материјал : 925 Сребрен Опал Камен
Боја : како на сликата шоу
Мали разлики поради различни агли
Количини : 1 парче

За производот

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Бренд Име:
Jemmin
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Обликотшема:
Геометриски
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Број На Модел На:
R29600
Стил:
Класичен
Повод:
Ангажирање
Поставување Тип:
Prong поставување
Главниот Камен:
опал
Метал Печат:
925,Фунта
CertificateType:
Трета Страна Оценување
Прстени Тип:
Свадба Бендови

Избор на клиент