Универзален Мотор Издувните Пригушувач Цевка 51mm Влезот 330mm Должина на Карбонски Влакна Мотор Пригушувач Издувните Избега со ДБ Убиец

Универзален Мотор Издувните Пригушувач Цевка 51mm Влезот 330mm Должина на Карбонски Влакна Мотор Пригушувач Издувните Избега

Достапно за нарачка
DEN 1824.00
Достапност:


Универзален Мотор Издувните Пригушувач Цевка 51mm Влезот 330mm Должина на Карбонски Влакна Мотор Пригушувач Издувните Избега со ДБ Убиец Тип На : Нерѓосувачки Челик, со Имитација Титаниум Тип На : Нерѓосувачки Челик + Карбонски Влакна Влезот Внатрешен Дијаметар : 51mm 2 Модел големини се исти Доаѓаат со отстранлив DB Убиец; лесно да се инсталира и да ги отстрани Сите слики се реални производи
Пакет содржи : 1 КОМПЈУТЕР Издувни Цевки 1 КОМПЈУТЕР 51mm Конектор 1 КОМПЈУТЕР Отстранлив DB Убиец 1 КОМПЈУТЕР Менгеме 2 ПАРЧИЊА Спрингс 2 ПАРЧИЊА Куките

За производот

Име На Модел:
Тип АБ-330mm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CC
Бренд Име:
PHULEOVEO
Материјал Тип:
нерѓосувачки челик,карбонски влакна
Објектот Ширина:
25cm
Објектот Висина:
10cm
Објектот Тежина:
2kg
Објектот Дијаметар:
4.01inch
Специјални Функции:
51mm Влезот Универзален Мотор Издувните Пригушувач
Објектот Должина:
40cm

Избор на клиент