WT-B351 трговија на Големо Обичај Убавина Бисер Beaded Хривнија се Спротивстави на Tarnishable Злато Electroplated Месинг Монистра Мода Накит

WT-B351 трговија на Големо Обичај Убавина Бисер Beaded Хривнија се Спротивстави на Tarnishable Злато Electroplated Месинг Монистра

Достапно за нарачка
DEN 1344.00
Достапност:


WT-B351 трговија на Големо Обичај Убавина Бисер Beaded Хривнија се Спротивстави на Tarnishable Злато Electroplated Месинг Монистра Мода Накит
Јас tem Код :
WT-B351
Материјал :
Природен Бисер
должина :
прилагодливи; слатководни бисер : 12mm, месинг монистра : 6mm
Количина :
5pcs/многу,ако цел еден многу и ќе добиете 5 парчиња.
Заврши :
црна пиштол/gold/ розово злато/сребрена позлатен
ОЕМ :
Ние сме фабрика директно продажба и може да се произведе на вашиот бренд
Повеќе Нараквици
Пакување :
Секое парче има една OPP вреќа, меур обвива
Начин на плаќање :
Paypal / T/T / Western Union/ Али ascrrow
Превозот начин :
DHL / Федекс/ Aramex/ CPAM / EPECKET/ или според вашето барање
Повеќе за нас
Pls контактирајте со нас на : melissa на cnwkt.com
Ве молиме Имајте во предвид : Овие се природен камен.На големини и форми и бои ќе се разликува малку, но сето тоа ќе биде убава! Тие се еден од еден вид камења, ако ви се грижи за својот суров и природни, pls се разгледа за да се купи.

За производот

Должина:
Adjustable
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
WT-B351
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Бренд Име:
WKT
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Бисер Форма:
овална
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Затворач Тип:
прилагодете
Функција:
Никој
Метали Тип:
Никој
Метали Тип:
Злато Позлатен

Избор на клиент