FASARA Шарм Танцување Балерина Танчерка Балет Танц Pendant Ѓердан за Жените Накит Грос Колиер Австриската Кристал Ѓердан
Новак - 45 %

FASARA Шарм Танцување Балерина Танчерка Балет Танц Pendant Ѓердан за Жените Накит Грос Колиер Австриската Кристал Ѓердан

Достапно за нарачка
DEN 422.40
DEN 232.00
Достапност:


Добредојдовте на нашиот продавница, ние ќе ви даде најдобри желби.
Сите производи вклучувајќи товар.
Тука, може да се најде на повеќето убави накит.
Ние можеме да ве уверам.
Ние ќе се обидеме потрудиме да ги сервисира сте задоволни.
Во исто време.
Ние прифаќаме трговија на големо природата повеќе, количина е со преференцијален третман.
парче Нараквици За Жени Мажи Љубовник Накит Wristband Матирано Алки Злато Неколку Валентин Подароци парче Нараквици За Жени Мажи Љубовник Накит Wristband Матирано Алки Злато Неколку Валентин Подароци парче парче
Сличен објект,9 бои
Предмет : FASARA Шарм Танцување Балерина Танчерка Балет Танц Pendant Ѓердан за Жените Накит Грос Колиер Австриската Кристал Ѓердан
Метална Боја : Сребрена боја/ Златна Боја
Материјал : Бакар
Погодна за жени/девојка/мажи/момче/унисекс
Должина : околу 40 CM+4.5 CM
Pendant : КАКО ФОТОГРАФИЈА
Ангелските Крилја Pendant Ѓердан
Должина : околу 42 CM+4.8 CM
Pendant : КАКО ФОТОГРАФИЈА
Ангелските Крилја Pendant Ѓердан
Должина : околу 42 CM+4.5 CM
Pendant : КАКО ФОТОГРАФИЈА
парче парче парче парче Нараквици За Жени Мажи Љубовник Накит Wristband Матирано Алки Злато Неколку Валентин Подароци парче

За производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Број На Модел На:
SA76101
Стил:
Симпатична/Романтичен
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Pendant Големина:
3.8 см/3,5 cm/2.5 cm*1.3 см
Бренд Име:
FYSARA
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Слика
Материјал:
Кубен Циркони
Функција:
Никој
Должина:
About 42cm+4.8cm

Избор на клиент