тонер кертриџ ресетирај печатач чип за Xerox DC 1080 DC2000 (dc1080) ласерски печатач

тонер кертриџ ресетирај печатач чип за Xerox DC 1080 DC2000 (dc1080) ласерски печатач

Достапно за нарачка
DEN 2160.00
Достапност:

тонер кертриџ ресетирај печатач чип за Xerox DC1080 2000
Предност Професионални производител на тонер кертриџ чипови за неколку години Квалитет : Голем обем фабрика силна поддршка Гаранција : 1 : 1 да го замени било неисправни производи предизвикани од нашите произведени Конкурентна цена : Заштеда до 70% Брза испорака : Сите налози ќе бидат брод во рок од 24 часа од DHL/UPS/ФЕДЕКС/EMS итн. Снабдување способност : 100,000 компјутери/месец Стока тонер кертриџ ресетирај печатач чип за Xerox DC1080 2000 Боја К
Принос
#
Верзија
не се ограничени
Тонер кертриџ чип
DC1080/2000 Модел на Печатач
DC1080/2000 Гаранција
1 : 1 замена за отфрла
Неисправни го оценувате
помалку потоа 0.3%
Време на испорака
во рок од 2-3 работа дена откако ќе се прими целосната уплата
Packaing
**компјутери/static торба, ** статички торба/мала картонска
Рок на плаќање
100% во однапред со ТТ, Western Union
Шпедиција
DHL,UPS-от,FEDEX,ТНТ,EMS,GNL, ARAMEX, или зависи од вашето барање
Информациите На Компанијата :
Историја : 5 години искуство за производство видови на чипови
Главни производи : видови на чипови, OPC, тонер во прав, нож, печат, fuser ролна,
Технологија : пукнатината чипови според вашиот orignal и avaliable примерок, нови чипови ќе бидат развиени секој месец.
Детали
Производ Семејство Компатибилен за Dell Компатибилен за Epson Компатибилен за HP Компатибилен за Utax Компатибилен за Lexmark Компатибилен за Xerox Компатибилен за Samsung Компатибилен за Остри Компатибилен за Ricoh Компатибилен за IBM Компатибилен за Canon Компатибилен за OKI Компатибилен за NEC Компатибилен за Брат Компатибилен за Леново Компатибилен за Teco Компатибилен за Phili - pps Компатибилен за Sagem Компатибилен за Kyocera Компатибилен за Minolta Компатибилен за Toshiba Компатибилен за Картонче Компатибилен за Fonder Компатибилен за КАНЦЕЛАРИЈА
Зошто да го одберете нас? Висок квалитет со многу конкурентна цена, не треба да се споредуваат.Ги зачувате вашите трошоци!! Целосна производи линија за да го зачувате вашето време и енергија,нема потреба да се најде насекаде!! Најдобра услуга за да ви даде најдобри купување искуство!
Сертификат
Пакет
Повратни информации од корисниците Дојде во рамките на наведените време на испорака и беше како што е опишано. Се користи еден досега и тоа функционира како што треба. Многу задоволство.Крег(Од ПЛ,САД) Сигурен компанија сериозни, и убави луѓе .. Massimo(Од Ромите,Италија) Многу добра продавачот. Лесен и безбеден шопинг, јас препорачувам тоа.Yanko(Од Варна, Бугарија) целосен и вистински опис на објектот. Одлична комуникација. Zhanna(Од САД) Verry Добра услуга+++++++++++++++++++++++Роџер(Од Канада) Цена добро. Брза испорака (ЕМС пост да Русија (Kaliningrad) 13 дена. Ви благодариме за exellent работа! Zaicev(Од Русија)
Гаранција 2 години од датумот на купување Неисправни помалку од 0.1% И ние го прифаќаме 1 : 1 замена на неисправни чип
Повратни информации
Ве молиме да ни даде 5 Ѕвезди, ако сте задоволни ! Ние ќе биде многу gratefull за вашата поддршка!
Повеќе загрижени за нашиот тонер чипс или други печатач делови,ве молиме не двоумете се да истрага сега!

За производот

боја:
BK
Тип:
Кертриџ Чип
Применливи Опрема:
Печатач
Структура:
Тонер Кертриџ
Број На Модел На:
DC1080/2000
Компатибилен Бренд:
XEROX
боја:
BK
Модел На Печатач:
DC1080/2000
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Delievery време:
1-3 дена по примам целосна исплата

Избор на клиент