Нова Ноќта На Вештерките Возрасни Се Движат Маска Зомби Латекс Маска Крвава Страшно Крајно Одвратно Целосна Лицето Маска За Костимот Партија Cosplay Проп Играчка
Новак - 6 %

Нова Ноќта На Вештерките Возрасни Се Движат Маска Зомби Латекс Маска Крвава Страшно Крајно Одвратно Целосна Лицето Маска За Костимот

Достапно за нарачка
DEN 1391.52
DEN 1308.00
Достапност:


Нова Ноќта На Вештерките Возрасни Се Движат Маска Зомби Латекс Маска Крвава Страшно Крајно Одвратно Целосна Лицето Маска За Костимот Партија Cosplay Проп Играчка
За нас :
Lmon Кина Производи Центар е професионална ноќта на Вештерките маска производителот специјализирана во областа на латекс маска&ПВЦ маска за повеќе од 3 години. Нашите клиенти од целиот свет. Ние ќе ви обезбедиме нашите најдобри цени и добра услуга во секое време.
Decription :
1) Материјал : направен од природни еко-пријателски Латекс ( нетоксични )
2) Големина : вистински возрасни големина (одговара за големина)
3) Употребливи опсег : Пантомимичари Странките, Подароци, Костимот Партии, Карневал, Божиќ, Велигден, новогодишната ноќ Партија, ноќта на Вештерките, Роденден итн.
4) Сертификати : SGS&EN-71 итн.
5) Пакет : 1pc/polybag+надворешниот торба
Карактеристики :
1) Материјал : 100% еко-пријателски природен Латекс
2) Сите маска доби одобрен : SGS&EN71
3) Сите фотографии иста вистински маска ( без мамење )
4) Конкурентна цена и висок квалитет
5) Брзо одговор на вашето прашање
6) Брза испорака и време на испорака
Испорака :
1) Delievery време : нормално 5-45 дена работни дена
2) Испорака методи : Кина пост воздух mail/Хонгконг пост воздух mail/dhl express
Надвор услуга :
1) Одговор на вашите барања во 24 работни часа
2) Exprienced службеници одговор на сите ваши прашања во течно англиски јазик
3) Специјален попуст и заштита на продажбата е предвидено да дистрибутери
Топло добредојде до сите пријатели плати, посетете ја нашата продавница или да прават бизнис со нас, Lmon Кина Производи Центар секогаш се држи до" Win-Win Соработка".

За производот

Тип:
Партија Маски,Ужас
Покрива Област:
Полно Лице
Повод:
Ноќта на вештерките
Возрасна Група:
Возрасни лица
Бренд Име:
Kteam
Број На Модел На:
КМ-01630
Маска Материјал:
природен Латекс

Избор на клиент