OOTDTY Мини Преносни Auto Scan FM Радио Приемник Клип Со Фенерче Слушалка DK-9926
Новак - 10 %

OOTDTY Мини Преносни Auto Scan FM Радио Приемник Клип Со Фенерче Слушалка DK-9926

Достапно за нарачка
DEN 187.68
DEN 169.00
Достапност:


Опис :
Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет
FM auto scan радио
Вклучувајќи стерео слушалки
Со мини трепкачко & говорникот
Супер-тенок дизајн
Донесе светлина на допир тип на електронски
Вртење автоматско трага
Со високо-квалитетни IC коло супер
Висока чувствителност, ниско ниво на бучава
Мини тип на факелот
Изградена во гласен звучник
Добиете антена
Спецификации :
Предмет Тип : Auto Scan FM Радио
Модел : DK-9926
Материјал : Пластика
Боја : Случајни испорака (Ако купат повеќе, може да се добијат на истата боја или со повеќе бои)
Големина : 11×4.5×2.5 cm/4.33×1.77×0.98 во (Прибл.)
Напојување : DC 3 V
Излезна моќност : 31m W
Отпорност : 8Ω
S/N : 50d B
Фреквенција заѕвони : FM 87-108 MHz
Напојување : 2 x АА литиум батерии (Не се вклучени)
Количина : 1 Сет (други додатоци на сликата не е вклучена)
Answer : ___________________________ Note :
1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен
2.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
4.Нема мало пакет
Пакетот вклучува :
1 X Авто Скенирање FM Радио
1 X Слушалка

За производот

Функција:
часовникот
Тип:
Интернет Радио
Екранот:
No
Бренд Име:
OOTDTY
Стил:
Преносни
Пакет:
No
Напојување:
Други

Избор на клиент